SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
jasne - o krzyczenie się rozpłaczesz, a dajesz radę z takim wysiłkiem,


Szefowo - miło, że czuwasz nawet nad spamem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
okurasei
TaDrugaKasia
ja miałam cel dotknąć palców stóp w siadzie z prostymi nogami... a obejmuję już całe stopy, pam param.


a który zestaw robisz dokładnie?? ja niczego nei dotknę (

oj czego to ja nie robię
mogę Ci sporządzić poglądową wypiskę wieczorem, bo to takie mieszadła tego co na forum i tego, co mi fizjo dała (z przewagą forum, bo tej głupiej babie nie ufam)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
okurasei
Corum wstydź się! To forum nie jest od płakania!!!! WYJDŹ


Jak pójdę to juz nie wrócę i będziesz mnie miała na sumieniu - zobaczysz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
ja ostatnio mało głową nóg nie dotkłam, z pomocą kobiety z jogi ale widziała że mi dużo nie brakuje, więc źle nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Corum
okurasei
Corum wstydź się! To forum nie jest od płakania!!!! WYJDŹ


Jak pójdę to juz nie wrócę i będziesz mnie miała na sumieniu - zobaczysz....

najpierw obowiązki potem pitolenie:) A i wróć bo spam juz nigdy nie będzie taki sam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
kkiedyś, to cuda mi się udawało robić - salto przez kozła itp. Młoda i głupia byłam - teraz wiem, że jest grawitacja i nikt mnie nie zmusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
TaDrugaKasia
okurasei
TaDrugaKasia
ja miałam cel dotknąć palców stóp w siadzie z prostymi nogami... a obejmuję już całe stopy, pam param.


a który zestaw robisz dokładnie?? ja niczego nei dotknę (

oj czego to ja nie robię
mogę Ci sporządzić poglądową wypiskę wieczorem, bo to takie mieszadła tego co na forum i tego, co mi fizjo dała (z przewagą forum, bo tej głupiej babie nie ufam)


jakbyś mogła będę wdzięczna! tez chce czegoś dotknąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak wpadłam, ale za szybkie jestesci edla mnie, nie nadążam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium