SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
hubert mnie nie zrozumiał - ja sobie zrobiłam liczenie na 3 mce konkursowe z 2ma wspartymi "marchewką" - coby pula się zgadzała - ze tak wyjaśnię co tam konceptowałam

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-09-25 20:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Z tego co sie dowiadywalam u lekarza to przypadkow pogryzienia pluskiew w pkp w tym roku jest rekordowa ilość. Najgorsze że ja to teraz w domu mam/miałam. Nie wiem skąd to- może od sąsiada, może z pkp. Lipa straszna. Mam nadzieję że już wygrałam walkę z nimi.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
aaa , i gaja - ten rumień to nie tylko antybiotyki, sterydy czy robale. To również alergia na chemie i różne złożenia czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
aga, to tego nie wiedzialam. Więc od czego to jeszcze wg ciebie moze być? kosmetyki?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nawet nadmiasr stresu czy inne przeciażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
mogły być kosmetyki - o ile coś nowego wprowadziłaś, jakiś inny płyn, możesz mieć uczulenie na sylikon/lateks - pamiętam że to jakoś po tych narodzinach było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
może z nadmiaru emocji, może "uczuliła" cie wydzielina z psiny np. To może być cokolwiek nowego, co się pojawiło w tamtych dniach

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-09-25 20:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Zmieniłam ostatnio mydło do ciała, ale po miesiacu stosowania "nowego" wróciłam jakies 2 tyg temu do "starego". Też odstawiłam teraz. Suplementy odstawiłam. Kombuch odstawiłam. WSzystko odstawiłam. Szare mydło tylko zostawiłam Lena się szczeniła jak już zaczęła się choroba


Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-09-25 20:31:11

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
No i bądź tu mądry. Nawet nie wiadomo jak się w razie czego masz uchronić , żeby następnego razu nie było. Szare mydło ponoć jedyne. Dotąd nie używałam, ale odkąd jestem wege staranniej dobieram produkty :)
Dziewczyny u mnie czas na serialik :D A potem do spania, nie jestem nocnym markiem ;) Dobranoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
agataq
gdyby tak... dostarczać marchewkę od sponsora tylko przez 2 mce zamiast trzech (1 miesiąc bzzz), to zamiast 8miu dziewczyn mogło by brać udział 12


tylko ze modkom pracy więcej

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-09-25 19:13:56

Tylko wiesz Aga, koszt supli to pikuś. Największą pracę odwalają trenerki, ukladając plan treningow i pilnując by uczestniczki sobie kuku nie zrobiły. Martucca pisała,ze 3 m-ce takiej opieki trenera personalnego to circa 2,5kafla
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium