SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Ej laski musiałam zajrzeć, bo się szczęściem muszem podzielić :D szczęście nr 1 - koleżanka da mi mega zakwas na chlebuś, jakiś strasznie stary przepis , z zajęć wypiekania chleba przywiozła :D szczęście nr 2 - może w koncu będę miała dostęp do nabiału ze wsi - wiem co się mówi o nabiale, ale na razie nie dojrzałam do porzucenia go;) A że mi nie szkodzi to niech będzie taki domowy :D
Potwierdzam, z tym crossfitem, ale powiem szczerze - byłabym ostrożna, wydaje mi się, że to dla naprawdę doświadczonych osób, które technikę mają w małym paluszku i co najmniej parę lat doświadczenia w treningu siłowym. Ale to jest moja opinia. Po prostu uważam, że to nie dla każdego i trochę mnie dziwi ten bum, ale może się mylę.
jeszcze o tych babochłopach - pytam męża: mogę być babochłopem? A ten do mnie: Możesz , jak tylko chcesz. Tylko jakby Ci to powiedzieć, żeby Ci przykro nie było - raczej nie będziesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
w sumie to prawie te same ćwiczenia co i na siłowni tylko w takim tempie co by z językiem przy podłodze wyjść z sali po 15 minutach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
potwierdzam, crossfit jest dla doświadczonych. zostałam w to wrzucona zaraz po ciężkiej chorobie układu oddechowego z bardzo małą siłą mięśni oraz nadwagą i wtedy spisałam testament.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
heh naszczescie nawet o tym nie słyszałam ^^"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
dzisiaj dziewczyny wskakiwały na skrzynie o z przysiadem i to jedna nawet z głębokim, potem sit upy, potem burperssy i 50 skakanek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
naciągnęłam sobie wtedy wszystko co można sobie naciągnąć.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
bolą mnie kolana jak to czytam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium