SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Hubert81
Nigdy nie popierałem faszyzmu dietetycznego



Można to zaobserwować po zdjęciach 1,5 litrowych lodów w dzienniku

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie ma o się zmuszać jak i tak nie przepadasz. (myślę o brukselce ;))
co do faszyzmu - ja ciągle zakładam, że ja będę mogła więcej jak będę wyglądać inaczej. Także przyjdzie i mój czas na 1,5l lodów z Lidla

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie no zmuszać się nie chce. Znajomi już i tak się przyzwyczaili do tego, ze nie piję alkoholu.
Ale po takim czasie mogłabym spróbować tego wina. Najwyżej następne do kolekcji trafi
A przyjdzie czas na lody dla Ciebie Kasiu

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś dla relaksu jako że jesteśmy babochłopami(albo chcemy być)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
chyba, że mnie trafi ta choroba co tu po dziale chodzi, a nazywa się "mnie już mdli na sam widok słodkiego" - boję się, że przejdę na tę stronę mocy.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kwoka widziałam
A Kasia ja jestem jedną nogą na tej stronie i na samą myśl o zjedzeniu np. snikersa czy czegoś podobnego już mi niedobrze. Ale Babci placek drożdżowy pochłonęłabym cały hahahahah

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie idź w stronę światła!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie to rozśmieszyło i to bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
nie idź w stronę światła!


czyli w którą!?
Zjedzenia blachy ciasta czy mdłości na widok snicersa??

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
tę drugą ja nie wiem jak to się u Was dzieje, ja to bym w dalszym ciągu chętnie zmiksowała emenemsy z lodami i żelkami i zalała sosem toffi tak, żeby mnie zęby na drugi dzień bolały, ale myślę sobie, że póki tego nie robię to pół biedy. może kiedyś się to u mnie zmieni, póki co pałam brakiem zrozumienia do wszystkich z odruchem wymiotnym na myśl o tym, co przed chwilą opisałam :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium