SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206902
agataq


o kurna, jakie gusty
przeca ja jej nie pokazałam butów, które mi się podobają, ale buty produkowane przez fachowców od ciepłego obuwia. I coś co nie będzie przemakać i będzie bardziej funkcjonalne jak but z koca. A skoro jej sie podobał but z koca, uznałam że but z kurtki ujdzie...


jpr...

jeszcze serio ktoś pomyśli że w takowych pomykam

Może bez zbytniej napinki,co? serio,obchodzi Cię,że ktoś pomyśli,że pomykasz w jakiś tam butach pokazanych na stronie internetowej? seriously?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
I'm back.:D ledwo po schodach się wczłapałam do siebie. Zaczynam w Czesiu kumać co nieco, ale na razie jest to poziom Czesia, więc do praktyki droga daleka :) nadrobiłam straty - byłyście na tyle uprzejme, że nie wyprodukowałyście 349 stron :D No i same sportowe tu dziewczyny, trochę odstaję, ale co tam, na siłowni wszystkie tak samo się męczymy :D Btw - kupiłam sobie w tym roku śliczne najki - do biegania i kocham je, bo są tak wygodne jak tylko można sobie wyobrazić:D Do tej pory najukochańsze butki to były moje Merrell'ki :D Szpilki ładnie wyglądają i nie stoję nigdy na przejściu, bo faceci lubią zatrzymywać samochód w obliczu 12 cm obcasa, ale niewygodne cholery . Nie ma co ściemniać :D Idę szamać i spisać trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, ja tez lubie szpilki tylko że nie mam gdzie ich nosić.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
ja nie lubię szpilek - bolą łydki, wchodzą w kostkę brukową i uciekają kolana - zdecydowanie wolę glany

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
ale jak tzreba, to tzreba

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
witam spam

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
gaja niech no Cię uściskam
My z koleżanką w pracy mamy szafkę na nasze butki, do pracy idę w półbutach, balerinach, albo niskich kozakach, ale w pracy elegancko butki przebieramy.
To dlatego, że obydwie chodzimy pieszo i szkoda nam ładnych butów na chodniki miejskie, poza tym stóp też szkoda :)

Muszę Wam powiedzieć, że dziś byłam tak okropnie głodna cały dzień, że padł chyba rekord, a jem o wiele więcej niż pamięcią sięgam. W pracy zauważyli, że się obkurczyłam to już mi trują, że nie mam cycków i że chuda i pewno nic nie jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
hej Gesti :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
hej tym, że CI trują się nie przejmuj

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
mnie również truli, a teraz zazdroszczą kolorowych pojemniczków

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

forma lato