SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
I zdążysz ? Ja bym nie zdążyła chyba, bo tu się jeszcze do roboty wyfiokować trzeba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Chyba, że się fiokujesz w tempie błyskawicznym , u mnie z 20 minut z ryjem i kłakami musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hmmm a ja nie wiem. no prysznic biorę i tyle. ja sie nie maluję wiec tutaj nie ma problemu. a włosy po prostu związuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ekhmmm szczęściara
no w moim wieku to już trzeba zrobić elewację, ja pisałam kiedyś, że ja damulka na szpileczkach jestem , więc fiokowanie obowiązkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
aaaa ja to w najkach przybiegam do pracy i szybko pod stolem zmieniam na baletki żeby sie "prezentować" jako tako
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
znowu coś mnie omija :(

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
O Kasia próbowąłam przy kawie dziś rano tego co Ty. ale się boję tak z rozmachu dotknąc ziemi... czy to aby bezpieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
pewnie nie :D jakoś trzeba być jednak rozgrzanym, te wymachy nogi przód i tył to ja robię jak tylko na dół zejdę :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie wiem czy u mnie czytałaś ale poza bólem kolan mam teraz ból bioder i kręgosłupa, więc weź poprawkę na wszystko, co Ci napisałam w moich ćwiczeniach rozciągających

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No czytalam sobie własnie o Twoim bólu zastanawiam się czy mi to odpowiada
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium