SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ale stóp dotknę! :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja kolan ahhahahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
grunt, że swoich :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
aaaa kto się napatoczy akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dysponuje, któraś z Was filmikiem na którym widać "spacer w bok z gumami"
Bo powiedzmy, że mam w głowie wizualizację tego ćwiczenia ale gdybym tak mogła na filmiku obejrzeć byłoby git.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Vowthynowa
ekhmmm szczęściara
no w moim wieku to już trzeba zrobić elewację, ja pisałam kiedyś, że ja damulka na szpileczkach jestem , więc fiokowanie obowiązkowe.


zauwazyłam tez to, że z wiekiem wyjście z domu zabiera więcej czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
w sumie. kiedyś wychodziłam w 5 minut teraz dochodzę do 15nastu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
U mnie miejsce pracy przede wszystkim, bo w wakacje to się umiem zebrać jak młoda kozica - w 3 sekundy. Jak sobie ktoś radzi z moją nieumalowaną gęba to już nie mój problem ;) A praca jednak zobowiązuje :) Nawiasem mówiąc patrząc na niektóre nastolatki mam dziwne przekonanie, że wcale nie tak wiele czasu poświęcam na te swoje tynki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
moze kiedyś jak fajna pracę bede miała to się jakoś przyłożę. na razie sie zastanawiam czy włosów nie obciąć ale się boję o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja sie przykąłdam minium, ale bez pudru i tuszu na rzęsach do pracy nie wujdę :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium