SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a kto tu mówi że mnie wygania ktoś? nawet mnie obcy ludzie chcą do siebie np mój chłopak ale ja nie wiem czy ja sie już nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
może on z rodzicami ubił interes ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Vowthynowa
może on z rodzicami ubił interes ;)

punkt dla tej pani

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
w życiu bym nie zakładała, że kiedyś będę obliczać skąd tu można uciąć białka.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No w sumie jak go długo nie widza to się martwią, że coś nie tak i pytają co ja mu zrobiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
gdyby nie to że znam ludzi, którzy widzieli oku na żywo, to bym nadal myślała, że ktoś pod jej nickiem sobie z nas wszystkich jaja robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
gdyby nie to że znam ludzi, którzy widzieli oku na żywo, to bym nadal myślała, że ktoś pod jej nickiem sobie z nas wszystkich jaja robi



AHahhahahahahahaaha aaahahaha a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
laski spadywuję, marne szanse, że później nadgonię to wszystko. Ale rozumicie - baby kombuch przyjechał do mnie, trzeba mu mieszkanko zrobić :D Byłam kocią mamą, teraz będę zgrzybiałą :D Jest moc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
oku czy ja mam teraz umyć maluchy, czy dać tak jak jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Umyj go teraz zanim go wsadzisz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium