SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kasia ja pracując w Urzedzie naczytałam się takich tłumaczeń ludzi, ze mnie już nic nie zdziwi

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
no i dostaliscie wezwanie do zaplaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie, naprawiliśmy samochód i z gorzkimi żalami pojechaliśmy. tydzień później.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
bo te urzędy to do 15:00 ...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
sforcia chciałam Ci powiedzieć, że nie wiedząc, iż Ty urzędowa, wczoraj po gorzkich żalach odbyłam z moim rozmowę o tym, że urzędnicy dostają po dupie mentalnie od obywateli niezadowolonych z systemu, jakby to Wasza wina była, że trzeba za coś płacić albo składać gdzieś pisma. o. A rozmowa się zaczęła tym, że jak zwykle w urzędzie był jakiś krzykacz, który musiał zmęczonej już pani wszystko wygarnąć.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a jeszcze krótko z placu boju - gaja w szpitalu, ale nowe leki chyba lepiej działają (na tyle, że wczoraj przypomniałam sobie jak to było za czasów studenckich, gdy napruty znajomy zaczął wysyłać smsy - znaczy wesoło po lekach musiało być)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kasia ja w urzedzie spędziłam 3 lata, od lipca już tam nie pracuję jakby co.
ale tu się z Tobą zgodzę, bo wszyscy wyzywają urzędników jakby to oni wymyślali ten chory system i tworzyli ustawy.
Urzednik tylko wykonuje to co góra wymysli.
fakt jest taki, że niektórzy ludzie nie nadają się na urzędników, ale taki system - tu łatwo nie da się człowieka zwolnić.

Cieszę się że z Gają lepiej!
Pozdrów ją przy okazji.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a z gają to zapomniałam, że cały spam ma pozdrowienia ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
spam pozdrawia Gaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Lisus
co za dziwne marzenia, perwersyjne wrecz, i mam ochote lizać masło


Perwersyjne - dziwne?

Nie u Ciebie Lis..

Cześć kobity
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium