SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
a czemu na rosół ?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie lubie...
ale tego nikt nie rozumie, więc mówie że jestem uczulona i każdy ze współczuciem kiwa głową i mówi aaaaa zabierając talerz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
To ja jestem uczulona na pomidorową

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
pokaż noge i powiedz widzisz, to po pomidorowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
to pewnie uwierzą jak zobaczą taki obraz nędzy i rozpaczy

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
niezly patent z tym uczuleniem na zupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Powiem Wam, że po wskazówkach Mawashiego co do przysiadu, to NARESZCIE czuję dupsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ehh i pomyśleć, że tyle czasu zmarnowane...
Ale nie ma co! Teraz nadrobię zaległości raz dwa i Szefowe nie będą mogły nie zauważyć zmian!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchajcie dziewczyny robiłyście w treningy woodchoper? czy jak mu tam;) ciężarkiem czy linką czy bez znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja robiłam, bardziej czułam robiąc hantlem niż wyciągiem.
Ale długo tego nie porobiłam, bo mnie blizna bolała
Tak więc średnio mogę Tobie w tej kwestii pomóc.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki sforcia kurczę ale wydaje mi się że nie powinno mieć to dużego znaczenia grunt żeby czuć że pracuje bok i plecy znowu coś pewno pokręce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium