SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120557

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Helikopterowe miasto? To gdzieś daleko bo ja na traktorowej wsi jestem.

nie wiem czy wystarczająco często wspominałam o tym, że mam w domu podjazd dla niepełnosprawnych, na którym każdy się wypyerdala, ale to też zaraz będzie brukowane, takie zakupy zrobiłam na poprawę humoru :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
siwe włosy już mam, to teraz przyjdzie czas na wrogów.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
TaDrugaKasia
a i to prawda. nawet sobie zaszalałam i nowy olej opałowy kupiłam. markowy.


Prosze mnie tu nie drażnic, bo ja mma dyscypline budżetową i usiłuję w tym miesiącu juz nic nie wydać. Bo mi taki interfejs w banku mówi, że wydaję wiecej niż zarabiam. Ciekawe, kto takiego złośliwca zaprojektował???

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jeśli to ten nowy mbank to ja też bym z tym kimś chętnie porozmawiała, bo nie pokazuje mi ile mam na koncie tylko ile razem z limitem kredytowym i zmusza do myślenia. Do MATEMATYKI W GŁOWIE.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie, millenium, oni piktogramami mówia - jak nie wydajesz więcej niz zarabiasz - to masz słoneczko, jak "wydajesz tyle co zarabiasz albo niewiele więcej" to masz słoneczko za chmurkami, a jak wydajesz tak jak ja to masz burzowa chmurę z piorunami. Podpisane, jakby obrazki były niejasne. A co do zakupów "dla siebie" to ja sobie kupiłam drewutnie i płot.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oj kobiety wiedzą jak wydać pieniądze. rozrzutne zarazy.

z tymi piktogramami to oczywiście wszystko musi być opisane. czasem jak dostaję uwagi do przycisku to mam ochotę zrobić:
"Zaraz przedstawimy przycisk, uwaga [przycisk z napisem kliknij, by dowiedzieć się więcej] < tu możesz kliknąć i wtedy dowiesz się więcej"
pod spodem jeżdżący czerwony napis "przeczytaj powyżej, że możesz kliknąć a potem spójrz na przycisk i kliknij".

niby w usa są głupsi, a im zawsze wystarczyło [more]

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oku, widzę, że się rozkręcasz :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie znam się na bankowości. Nie znam sie na grafice. Ale za nic nie rozumiem, dlaczego mój bank pokazuje mi moja karte kredytowa dwa razy. Tym bardziej nie rozumiem, ze tak "podwójnie" pokazuje mi tylko jedną. Druga pokazuje raz.


Ale ja to sie nie znam. raz mnie tylko przerazili jak mi napisali, ze mam minus czterysta tysięcy.

A, żeby było sportowo i optymistycznie to byłam na basenie i pływałam. Nie tylko żabka specjalnej troski.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
TaDrugaKasia
oku, widzę, że się rozkręcasz :)


staaaram się teraz siłownia i dieta to bedzie moje życie POSTANOWIONE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
okurasei
TaDrugaKasia
oku, widzę, że się rozkręcasz :)


staaaram się teraz siłownia i dieta to bedzie moje życie POSTANOWIONE!



Pozazdrościć. Mnie w takim nastawieniu "tylko" praca przeszkadza. No i trochę Młody. Ale On mniej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium