SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
no jak nie jesteś na bieżąco, to nie wiadomo nie raz o co cho. w spamie kilka stron to już taka różnica w tematach, że hoho

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
Flo - a tak z grubsza prócz kija i marchwii coś się zadziało? jesteś w stanie streścić? ktoś skobieciał lub został babochłopem na ten przykład? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Nie wiem, bo też nie ogarniam

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
okurasei
E tam. nie chce być nie miła, ale kazdy niech sobie bedzie TRENEREM ja już daruje sobie na siłę uszczęśliwiać innych. Robie co lubię i tyle mogę najbliższych spróbowac przekonac ale "koleżanki pracowe" mam już w dupie...


Oku - ja podobnie ze znajomymi - nie przetłumaczysz, że na początku odżywki i carbo w ilości niebotycznej, nie są potrzebne - one po prostu muszą u nich być, bo bez tego nie będzie efektów. A ja, jak zwykle jestem dziwolągiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
A mi się wczoraj strasznie spodobało, to co Vow powiedziała swoim znajomym (?), że to wszystko to nie nowa dieta, tylko nowy styl życia. Tekst z serii zamykających gęby

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
na dodatek udało mi się wprowadzić wiele dobrych nawyków u rodziny
mąż sam zaczął upominać się o domowy chleb, a robiłam dopiero 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mój brat się mojego faceta dopytywał czy on chce mieć radziecką kulomiotkę za żonę.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
hej a u nas jeden pan uczył się ćwiczyć na siłowni a teraz swoją córkę ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Nałożył jej na skosie do góry 30 kg na dzień dobry:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium