SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs krata na lato 2016 - maceek

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja nie mogę swojej przekonać do jakiejkolwiek diety,
jedynie co mi się chyba udało to, że ma świadomość i bez problemu mogła by się dostosować, problem tylko w tym że trzeba chcieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Kabo to masz tak jak ja miałem przez kilka lat...ale kropla drąży skałę., Jakiś czas temu próbowałem, zachęcałem ale stwierdziłem, że nic na siłę. Teraz sama się pyta co zamiast tego czy tamtego, co w zamian, co zastąpić czymś innym. Zobaczyła, że racjonalne podejście do żywienia ma wpływ na samopoczucie. Jak to mówią do wszystkiego trzeba dorosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
A moje pytanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
ojan
maceek
Nie. Próbowała swojego czasu ale stwierdziła, że ten model żywienia nie jest dla Niej. Opiera się na zbilansowanej diecie ale bez pieczywa, czy wysoce przetworzonych i temu podobnych produktach.

To jakie masz makro?


Przepraszam Ojan umknąłeś mi ze swoim pytaniem. Obecnie B-160, T-180, W-60. Węgle z warzyw nie wliczone jakieś 400g surówek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Wczoraj przerwa...tzn aeroby tylko 30min rano, bo ja nie mam dni przerwymuszę to zmienić
Wyprosty siedząc 7x30,20,15,15,12,10,8 +dropset 8,8,8,8
MC 3x8 "powolny"
Podciąganie na drążku 5x15,12,10,8,8
Dwójki stojąc 3x15,12,10
Wyciskanie płaska 3x15 + sprężyna 3x12
Wznosy bok 3x15,12,10
Wznosy przód 3x15,15,12
Wznosy tył 3x15,12,12
Supinacja 3x15,12,10
Prostowanie w opadzie 3x15,12,10
Dragon 3x
Komentarz: w połowie treningu myślałem, że padnę czyli wszystko w porządku. Jak na razie wszystko idzie ok, waga przez 3 tygodnie -4kg. Wzrost siły zadowalający. Liniowo co 2 treningi w każdej ostatniej serii dokładam 1-5kg. Ilość serii i powtórzeń stała czyli z mięśnia nic nie leci. Wydaje się, że idealnie trafione z makrosami, ćwiczeniami, obciążeniem. Regeneracja na bardzo zadowalającym poziomie. Sen rewelacyjny 22-6 bez budzika bez przebudzania w nocy. Samopoczucie idealne (chyba dlatego, że wszyscy w około tylko narzekają). Jeszcze 2 tygodnie i można zacząć małe 3 tygodniowe roztrenowanie. Wszystko zostanie tak jak jest na redukcję tylko dojdzie więcej kalorii i równocześnie więcej aerobów w celu wykręcenia deficytu...mało logiczne ale tak najlepiej redukuję jeść więcejchociaż nie wiem czy podołam bo już teraz czuję się cały czas najedzony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Czytam i żal d.upę ściska, że taki talent się marnuje!
Wycina się na żyletę aby potem nabrać masy!
Prawdziwy pasjonat kulturystyki a pokazać się nie chce!
Wstaw chociaż pozy obowiązkowe!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Etam Ojan nie ma co pokazywać...jak wcześniej gdzieś pisałem, żebym chociaż troszeczkę był zadowolony to fajnie by było:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maceek od jak dawna jesteś na tłuszczówce i jakie były Twoje początki z tą dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345988
maceek
Etam Ojan nie ma co pokazywać...jak wcześniej gdzieś pisałem, żebym chociaż troszeczkę był zadowolony to fajnie by było:)


Jak dla mnie przykre życie aby nie być chociaż troszkę zadowolony ze swojego wyglądu --to jak Ty patrzysz na siebie w lustro ,,dobrze że chociaż ćwiczenia sprawiają Tobie radość --
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
JarekSFD
maceek od jak dawna jesteś na tłuszczówce i jakie były Twoje początki z tą dietą?

Pierwszy kontakt z tą dietą jakieś 25 lat temu, jak dr. Kwaśniewski wydał swoją książkę ale wtedy mnie to interesowało jako ciekawostka. Od jakiś 15 lat pierwsze próby na zasadzie obserwacji z większą podażą tłuszczu, a cięciem węgli. Zauważyłem, że kiepsko reaguję na pewne rodzaje węgli. Zacząłem podchodzić do tematu z punktu widzenia biochemii organizmu i zauważyłem, że rewelacyjnie się na tym żywieniu czuję. Także od jakiś 5 lat już na 100% tłuszczowa, a od 2 lat keto jako sposób życia, a nie sposób odżywiania.. Rewelacja jeśli chodzi o samopoczucie, sen, wyniki badań krwi, hormonów itp.itd.
P.S. Poza tym zawsze wolałem zjeść tłuste mięcho niż chleb czy ciastko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lata remcyk

Następny temat

Konkurs - Krata na lato 2016 - Szajba

WHEY premium