SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs krata na lato 2016 - maceek

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Te 60% to mniej więcej ile u Ciebie? Bo mi to wygląda na jakieś, tak jakby, leniwe cardio i zastanawiam się and sensem o poranku? Na rozruch?
Sylwetka świetna, choć przyznam szczerze, że zdjęcie bokiem trochę mnie przeraziło

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Jakieś 116-120 tyle starczy w moim przypadku leniwe aero na palenie fatu. Kardio w zakresie od 130-140...i starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Do porannych aero doszło popołudniowe FBW+kardio 30min. Chyba kortyzol w kosmosie bo całość dzisiejszych ćwiczeń zajęła mi 3h...ale samopoczucie mega pozytywne mimo niekorzystnej aury, coś chyba z tym ciśnieniem nie tak bo przysypiam cały dzień ale trening w takie dni wychodzi super. Zauważyłem, że jak nie mam sił na codzienne obowiązki to trening wchodzi bardzo konkretnie

Tak poza tym wszystkim to zapraszam Drodzy Koledzy i Koleżanki z Forum SFD do głosowania, komentowania, doradzania, wyrażania opinii, każda sugestia, opinia będzie pożyteczna na przyszłość: https://www.sfd.pl/Głosowanie_w_konkursie_Krata_na_Lato_wszystkie_etapy-t1114234.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Wczorajsze zamulenie wyglądało na spowodowane pogodą...dzisiaj tyle energii, że nie wiem co ze sobą robić...rano aeroby45min+kardio25min, popołudniu 15min interwał+45min aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12137 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Czyżbyś dostał udaru?
Aktywności wystarczy nawet na TRI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Plan wykonany Zestaw aeroby poranne 60min popołudniowe FBW+aeroby 35min...Zastanawia mnie skąd mam tyle energii? Pogoda podobno nie sprzyja treningom jak słyszę od ludzi, a u mnie odwrotnie. Mógłbym zapiernicz... cały dzień i to siłowo i we wszystkich zakresach tętna... Do ćwiczeń na brzuchol dodałem 3x12 dragona, pokochałem to ćwiczenie. Do przedramion oprócz zginania nadgarstków, trzymania krążków na czas i "wiszenia na ręczniku" doszło nawijanie i rozwijanie 2,5kg na wałek, na którym nie mogę zapiąć chwytu-coś pięknego pali, że aż płakać się chce 3x6 zwinięć i rozwinięć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12137 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
A jesz teraz więcej?
Wydaje się, że bardziej nie powinieneś się zredukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Tak Ojanie zjadam o wiele więcej. Jak przypada taki okres na intensywne treningi wszelkiego rodzaju to praktycznie bilans kaloryczny trzymam na lekki plus lub na zero wedle zapotrzebowania. Z redukcją pomalutku kończę i zaczynam utrzymywanie formy. Myślę, że nadmiar skóry na brzucholu będzie miał czas na wciągnięcie a mięśnie się porządnie wypełnią. Plan jest... jak organizm zareaguje czas pokaże


Zmieniony przez - maceek w dniu 2016-06-01 19:05:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12137 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Na skórę możesz spróbować masaży wałeczkami.
W Rossmanie są dostępne po ok. 5zł (gdy kupowałem 2 lata temu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Dzięki za poradę na pewno skorzystam. Zawsze powtarzam, że najcenniejsze rady to rady od najbardziej doświadczonych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lata remcyk

Następny temat

Konkurs - Krata na lato 2016 - Szajba

WHEY premium