SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Masti ... masz aż takie ograniczenia w łokciach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Nie to żebym się mądrzył bo ciemny w temacie podnoszenia ciężarów jestem ale zobacz jaki on a właściwie tez pozostali uczestnicy mają wąski chwyt pewnie wpadł tak jak inni że utrzymując ugiete ramiona nie będzie powodował takiego napięcia w barkach .To ćwiczenie nie jest dla każdego chodźby ze względu na indywidualną budowę samego barku ( nie każdy moze zostać zawodnikiem podnoszenia ciężarów tak jak nie każdy będzie rzucał oszczepem - daleko ) .
Ale po co robił docisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
wycwiel - nie było docisku ale podniesienie ciężaru nad głowę. No i tak jak zauważyłeś każdy ma indywidualną budowę barku i do szerokiego chwytu trzeba się trochę przyzwyczaić (tzn. potrenować a nie robić go z marszu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dobra było podniesienie ciężaru ponad głowę i dociśnięcie
Ojan ja tego nie krytykuję tylko zauważyłem małe utrudnianie sobie być może tak mu jest wygodniej a moze bez tego zrobił by o 2 powt. więcej no i wtedy miał bym problem z dogonieniem jego wyniku


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-01-09 18:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
wycwiel
Dobra było podniesienie ciężaru ponad głowę i dociśnięcie
Ojan ja tego nie krytykuję tylko zauważyłem małe utrudnianie sobie być może tak mu jest wygodniej a moze bez tego zrobił by o 2 powt. więcej no i wtedy miał bym problem z dogonieniem jego wyniku
Weź Ty lepiej przegoń Catalaję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ojan spokojnie wszystko zgodnie z planem
Jest w tym polska myśl techniczna zawarta i tego sie trzymamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Obejrzałem próby Wycwiela,Iti i Casalaji.

Stosujecie za wąski uchwyt-taki się robi przy podrzucie.
Także koncowa faza powinna być na wyprostowałe ramiona-wy nie macie z tym problemu-nie patrzcie na moje wykonanie-robie to po prostu towarzysko a nie konkursowo ale staram się ramiona prostować.

Dokładnie obejrzyjcie film z dachami ,mistrzami Polski oraz uwagi ich trenera Marka Wojciechowskiego.
Tyle,że my to robimy od kolan,bo to jest mniej meczoca wersja.
Ale wszystko od kolan co oni robia,podobnie starajcie się zrobić.
Jest tam też nasz forumowicz Shogun -też to robi dośc dobrze.
Wrzucam jeszcze raz ten film.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Czyli konkret nasze póby są zaliczone czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
filka . jak założymy talerze .to mamy z ziemi ,czyli typowe rwanie
z przed kolan(hang clean)do lockoutu .jest trudniej , grzbiet dostanie po dupie , .... i znowu film instruktażowy a opis sie rozmywa
ps. widz aktywny
ps2 czyli MOJA wersja jest NAJMOJSZA



Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2022-01-10 00:03:38


Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2022-01-10 00:05:05
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
A dlaczego miałyby być nie zaliczone ?
Nie idźmy w tą stronę i nie szukajmy problemu .

Po pierwsze nie ma nigdzie i nie było opisu wykonania. Jest film mastiego i robimy jak on !
Gdzie przypomne ze to wykonanie wszystkim się nie podoba.

A tak jak robią na filmie Mistrzowie polski to nie robi nawet masti to całkiem inny "ruch".
Jak wymyślił tak robimy .
Robota Wykonana !
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium