SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki mi spadły - spam vol. pińćset

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ze smianie sie z nekrofila a bycie narcyzem to troche roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jeden wali konia przed lustrem a drugi na cmentarzu- dobrze myślę Wiktor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
cvfdbkz
Nie chwal sie bo jak ci powiem jakie cuda sie u mnie w Tychach dzieja to głowa mała!

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-12-20 15:44:20



co tam ciekawego sie dzieje, bo jestem tam codziennie i moze lepiej jutro nie jechac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kapitan Wodka
A tam Hubert (nie to, ze bronie Antka - bynajmniej) - naprawde ciezko jest siebie samego ocenic. Tez czasem robisz podsmiechuyki z ludzi, jak chociaz dwa posty wyzej z kotleta, kimkolwiek On nie jest. Luzujcie, i tyle


Nie zrozumiałeś zupełnie, a ja nie mam ochoty tłumaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Tak tylko napisałem Marian, chciałem byc fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Hubert81
Kapitan Wodka
A tam Hubert (nie to, ze bronie Antka - bynajmniej) - naprawde ciezko jest siebie samego ocenic. Tez czasem robisz podsmiechuyki z ludzi, jak chociaz dwa posty wyzej z kotleta, kimkolwiek On nie jest. Luzujcie, i tyle


Nie zrozumiałeś zupełnie, a ja nie mam ochoty tłumaczyć.


To zbanuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek
Jeden wali konia przed lustrem a drugi na cmentarzu- dobrze myślę Wiktor?


tak dokaldnie o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pandarek
Hubert81
Kapitan Wodka
A tam Hubert (nie to, ze bronie Antka - bynajmniej) - naprawde ciezko jest siebie samego ocenic. Tez czasem robisz podsmiechuyki z ludzi, jak chociaz dwa posty wyzej z kotleta, kimkolwiek On nie jest. Luzujcie, i tyle


Nie zrozumiałeś zupełnie, a ja nie mam ochoty tłumaczyć.


To zbanuj


Racja, nie pomyślałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
po nogach. jest amba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Hubert - tak uważam za d****i tych, którzy mi ubliżali w dzienniku. Musisz mi wybaczyć, że jestem aż tak krnąbrny, że mam w głębokim poważaniu tych, którzy mają mnie. Szacunek za szacunek. Poza tym spytałem Cię wprost, czy tak ma wyglądać wiosło Twoim zdaniem? nie odpisałeś, bo nie wiem może pomyślałeś, że to po złośliwości czy cokolwiek innego. krytykę przyjąłem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

FBW 2x w tyg na mase

WHEY premium