SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki mi spadły - spam vol. pińćset

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie podbijaj tak szybko BTW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antoś ja ostatnio troche na rowerku takim po tr jezdzilem to tez nie za bardzo wygodnie i normalnie 2 kolana na nastepny dzien mega obolałem, zla pozycja taka ciasna na tym rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Davidooo ja nie wiem jak duży musiałby być rowerek abyś czuł się na nim komfortowo przy tym wzroście

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
, ten byl naprawde maly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ja już po aero jest ok.
Za jakieś 3h znów przykręcę.
hekade - jak się można nie znać na układaniu planów treningowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Antos098

hekade - jak się można nie znać na układaniu planów treningowych?


To nie jest tak ze sie znam, wiem jak ma wygladac rdzej calego treningu danej parti ale jak ukladam to zawsze masz jakies spostrzezenia, ze za duzo, ze za huyowo i wg :P lepiej bys ty sprawdzil czy nie jest przeladowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no bo jak nayebiesz 6ćw na grzbiet w mało mądrej kolejności to raczej grzbietem nie pracujesz. 4 wystarczą, po 4ćwiczeniach nie można łopatek złączyć do siebie... bazuj na podstawach, nie róbmy z tego wyprawy na Księżyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no to z grzbietem racja doyebalem troche :D ale inne partie (oprocz barkow, teraz ich schemat poprawilem) są wporzadku? no i nogi troche przeforsowałem, ale niestety na "nowej" silowni nie mam maszyny do prosotwania nog a na ta partie jest ona akurat swietna, z suwinnica tez jest problem mozna na niej tylko hack przysiad robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Prosotwac mozesz na wyciagu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja za pol godzinki nogi, zobacze jak sie sila w siadach trzya
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

FBW 2x w tyg na mase

WHEY premium