SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki mi spadły - spam vol. pińćset

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
spotkanie dzis nie aktualne wiec bardzo dobrze

ja tez sie boje ze po redu nie bede wygladał lepiej niż w te wakacje, wiec zdało by sie przymasowac, ale jak poszaleje z kaloriami to na pewno podleje a potem trzeba ciąc jeszcze bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Niby ten Lowfat fajny, bo juz stosuje pare miesiecy, na początku na masie teraz na tej redukcji. Brzuch nie urósł jakoś strasznie, ale cos mi nie pasowało bo w cm troche poszło. I sobie foty strzeliłem + opinia dziewczyny i wyszło na to, że mi fatu doyebało na boczkach i lędzwiach, a na brzuchu minimalnie, przy dobrym swietle kratka przeswituje. Zupełnie odwrotnie niż jechałem na zbilansowanej diecie, gdzie tych wegli bylo duzo mniej na rzecz fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie zwalaj na ilość fatu w diecie tylko zapyerdalaj aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
bo tez jak sie ma wiekszy bf% to low fat raczej nie jest strzałem w dyche

ale ogólnie mi sie ta dieta spodobała, i teraz fatu mam przewaznie minimum 1g, a wegli czasem w DT wychodzi ponad 5g, jak na mnie to sporo.

Od razu po redu wszystko to zayebiscie smigało Teraz juz fatu wiecej to tez nie ma tak jak po redu. Ale chyba do np. low carba narazie nie wróce.

Co nie zmienia fakty ze trzeba zap*****ylac;d


kurde miałem odespac cały tydzien ale połozyłem sie dopiero o 2:30 i nic ztego nie wyszło;d

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2013-01-12 10:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mi wystarczyło kilka dni na low facie, żeby stwierdzić że się zabiję psychicznie na tej diecie. Nie każdemu podchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no w sumie tez fakt dla każdego cos innego ja sie bałem spróbowac tej diety, ale po redu zaryzykowałem i to było najlepsze roziwazanie, forma się długo utrzymywała, nabicie było dobre, mam zdj z tamtego okresu to w sumie wolałbym miec tamtą wagę i formę

a teraz moze lepszym roziwazaniem było by low carb ale jdnak low fat dla mnie bardziej wygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Czytac ze zrozumieniem, chodzi mi ze na lowfacie (czyli wegli ok.500 na masie, ok 300-350 na redu. tłuszcze 60-masa, 40-redu) zaczął mi sie w innej kolejnosci fat odkładac niż na zbilansowanej/lowcarb gdzie było 150-170g tluszczy a wegli ok 300 na masie i 50-200 na redu. Na zbilansowanej najpierw mi rósł bebzon zawsze, a boczki i ledzwie dopiero potem jak już byłem prosiakiem. A na lowfacie na bebzonie ledwo co fatu sie odlozylo, za to boczki i ledzwie sporo.

Pociagne jeszcze z 3 tygdnie na tym lowfacie redu, aerobów musze faktycznie wiecej dodac bo narazie powoli idzie i wtedy zobacze czy tą głowna redu przed wakacje zrobic na low facie czy na lowcarbie. Taki sprawdzian, bede wiedział co lepiej na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
spoko, źle zrozumiałem

no najlepiej popróbowac co najlepiej działa. ja redu na low facie nie robiłem, ale teraz spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdjęcie z mojego okna, w tym baraku w tle mieszka sąsiad od wielu wielu lat, nie narzeka ze mu zimno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ale wiocha kvrwa, aż się dziwię, że masz tam nawet internet

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

FBW 2x w tyg na mase

WHEY premium