SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki mi spadły - spam vol. pińćset

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ta, no magnetyczny.
Hekade - bylem, widzialem. Sporo mięsa brakuje, walcz wytrwale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no cudow nie ma bo dopiero rok porzadnie zapier*****, wczesniej nie moglem mc, przysiadow nic w staniu co obciza kregoslup robic bo debi*e ze szpitala mi zabronili i dopiero od roku trening jest na "powaznie" tylko pytanie czy ciagnac redukcje?

w pasie 79.5
w tali 81

:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a ja chciałbym dzis zrobic intensywny trening ale nie wiem czy siły na to pozwola bo czuje sie hvjowo

ide chyba lezec moze się coś poprawi z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
odpusc sobie, po co naraz org na dodatkowe stany zapalne, wylecz sie i wroc silniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Hekade
no cudow nie ma bo dopiero rok porzadnie zapier*****, wczesniej nie moglem mc, przysiadow nic w staniu co obciza kregoslup robic bo debi*e ze szpitala mi zabronili i dopiero od roku trening jest na "powaznie" tylko pytanie czy ciagnac redukcje?

w pasie 79.5
w tali 81

:(


Nie masz jakoś strasznie dużo tłuszczu na sobie, aczkolwiek bardzo małą masę mięśniową, nawet jak zredukujesz jeszcze bardziej to mięśni nie będzie widać, bo są po prostu mało rozwinięte. Masuj, naucz się pracować prawidłowymi grupami mięśniowymi, które trenujesz podczas treningu, kiedy nałapiesz trochę masy, znów lekko zredukuj by widzieć realne postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
j.w

masuj z głowa jak ci nie wyjdzie to masz jeszcze czas zeby sie wyciac na wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kurva, mam trochę problem z tym rowerkiem...uda mi się nie mieszczą tak jakbym chciał, ale jakoś przeboleję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
dzięki wielkie panowie za naprowadzenie, po sogu dla Was. redukowac juz na wakacje nie bede, nie jestem z tych (bez obrazy dla nikogo) co trenuja caly rok by wygladac na wakacje fajnie :D

To w takim razie zaczynam mase, org lekko zaszokowalem, wytrzymalos poszla w hooj w gore, wegle bede delikatnie zwiekszac itd, zaloze dziennik, i naprawde mozecie do niego wpasc cos napisac czasem bo huyowo sie samemu prowadzi :D beda pojawiac sie filmy z treningow probably :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bardziej tłuszczami zwiększaj, żołądek trochę odpocznie od ciągłego trawienia węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wlasnie zwiekszam tluszczami, biore przyklad od piotra nowotorskiego ktory wdupca tyle samo tl jak bialka, no ale wegli aktualnie mam 3g na kgmc, do 4 moze zwiekszyc i zastopowac na chwile?

ps. moglbys Antos wpasc sprawdzic plan: https://www.sfd.pl/Split._paria_1x_tydzien_:_-t906362-s2.html
huyowo troche bo jutro wypadaja barki i bajceps a plan nie do konca pewny a nie zbyt sie na tym znam :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

FBW 2x w tyg na mase

WHEY premium