SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klapki mi spadły - spam vol. pińćset

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Do ciepłej wody i szybko się rozmrozi. Byłem dziś na miejskich, bo mi kartkę za szybę dali za postawienie samochodu na trawniku, skończyło się na pouczeniu, myślałem, że będę przed świętami stówkę w plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niestety tak musialem zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tylko że smakuje jak g**** taka szybko rozmrożona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie

<gruby> Do dziś pamiętam mój "pierwszy raz" z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się po sklepie, podeszła do drzwi i zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę i wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo… PUF, i było po sprawie… Spojrzała się na mnie przerażona: “jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?” Odpowiedziałem tylko “no pewnie”, i podniosłem kciuk, by jej pokazać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa na tym kretynie teraz wylukałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ja tez mialem konkretne problemy z kregoslupem. odc.ledzwiowy po mc/wioslowaniu itp myslalem ze mi odpadnie, po mc nie moglem sie wyprostować... chodzilem od lekarza do lekarza (szpitalnego) co są huya warci. Stracilem rok, pomocy szukalem z kregoslupem wszedzie i huya, kazdy niby pomagał a było gorzej. na rehabilitacje chodzilem bo miałem "poglebiona lordoze" leczylem to, nanswietlali mnie, huy wie co robili, huy wie po co. po roku zwatpilem w to wszystko

poszedlem prywanie do fizjoterapeuty ktory akurat na nasza silke chodził i gosc naprawde w temacie, dal cwiczenia rozciagajace dane partie. wzmacniajace brzuch i ogolne rozciaganie nog, pouciskał mnie pare razy na kregach, pomasował plery i co? po tygodniu ostrego rozciagania i wzmacninia brzucha bol sie o wiele zmniejszyl, dzis mija pol roku odkad pierwszy raz tam poszedłem i robie wszystko na silce jak powinnem

a jak zapytalem goscia czy moge robic mc, przysiady, cwiczenia w staniu to powieedzial ze spokojnie moge robić bo wiecej szkody narobie jak nie bede robił

a nie jak tamte sk***y**** na szpitalu zabronili mi robic wszystkiego co minimalnie obciaza kregoslup (ja pier****)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Stary, możesz mi co nieco więcej napisać o ćwiczeniach przy pogłębionej lordozie, co Ci zalecił robić? Bo u mnie właśnie to chyba jest największym problemem, dupa mi odstaje do tyłu, brzuch trochę do przodu i "podwija mi się ogon" przy przysiadach. No i brzuch mam słaby, w sumie nie ćwiczę go, bo po brzuszkach czy podciąganiu nóg kręgosłup też nawala, to odpuściłem.

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2012-12-18 14:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stud, poczytaj, co Wodyn pisze w artykule o przysiadach ("Przysiad z przysłowiowym palcem w doopie..", dał pewnej osobie z hiperlordozą parę wskazówek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

FBW 2x w tyg na mase

WHEY premium