SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowanie ciała, katowanie duszy...no niech się w końcu coś ruszy czyli DÓŁ POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
venka a kto non stop narzeka na bolące pośladki?
Chyba, że one nie bolą Cię po tych 'beznadziejnych' treningach a po czymś innym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdycham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Olka, posladki ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu zdychasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj przesadziłam na zajęciach-fitness, 3h cardio+ćwiczenia kondycyjne+cardio, generalnie narzuciłam za wysokie tempo chyba?tak to jest jak się chce zmeczyć Panie na sali na 3h to już miałam mroczki :) a że jestem przeziębiona to mi się organizm zbuntował i ledwo do domu dojechałam. i jak ja dziś zrobię trening siłowy? wrrrr..... kUrcze chyba się starzeje... kiedyś to fikałam kilka godzin i nic. forma leci w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się starzejesz? Ty pewnie małolatka jesteś
Gorzej jak psycha siada. Ja wczoraj miałem doła, ale już mi dzisiaj lepiej i mam nadzieję, że na siłowni nie będzie powtórki z poniedziałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO mam już swoje latka.
heheh oj dziś będzie dobrze, wiesz poniedziałki są zawsze cięzkie
Mi jak siada zdrówko to i psycha siada. Ja wykopałam się ostatnio z doła a teraz zdycham z gorączką. Faq. Powodzenia w zmaganiach środowego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi wlasnie psycha siada. Dzis mial byc trening i znow kurde dupa, nie bedzie... zostalam "supervisorem" studentki z wymiany, na pol roku. Musze jej wymyslic projekt i oczywiscie napisac protokol Siedze i wsciekam sie

Przez ta zalamke to chyba tez i treningi kiepskie. Naprawde sie mecze z ciezarami, a w interwalach to mam ochote przestac po 5 minutach Ale nie poddaje sie (jeszcze).

Przynajmniej dieta trzymana od poniedzialku w 100%. I efekty poniedzialkowego treningu czuje wyraznie dzisiaj Poslady, czworoglowe i dwuglowe tak mi skwasnialy, ze z trudem siadam, wstaje, nie mowiac o schodzeniu po schodach Tak dowalilam sobie tym RDL-em, ze az mnie przedramiona bola i troche nawet gorny grzbiet DL to z pewnoscia krol wszystkich cwiczen Miejmy nadzieje, ze jakies efekty w koncu przyjda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Marta a poślady nie bolą?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vena napier... Jeszcze gorzej niz wczoraj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek dla początkujących pań.

Następny temat

FBW (4 DNIOWY) DO OCENY PILNE

WHEY premium