SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowanie ciała, katowanie duszy...no niech się w końcu coś ruszy czyli DÓŁ POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yoyostosuje tzw zimny chów

Hahaha wlasnie widze

Ona pewnie swojemu kaze robic ladowanie kurczakiem Albo wegle obcina

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-12-04 12:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wlasnie zdalam sobie sprawe ze kolezanka w dzinnikach majaca w calych biodrach, nogach i udach srednio po 5cm mniej niz ja, sie odchudza i ogarnely mnie filozoficzne mysli na temat sensu zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
ja jak sobie przypomnę, co wczoraj zjadłam to dopiero mi się niezłe myślenie włącza
zawsze lubiłam słodkie, ale nie w jakiś ogromnych ilościach, przeciętnie, i nawet po tej 3-miesięcznej redukcji bez słodkiego nie ciągnęło mnie jakoś specjalnie, ale ostatnie parę dni wymiękam
mogłabym jeść tylko słodkie
mam nadzieję, że wszystko ze mną OK
od poniedziałku wracam na dobrą drogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
moje dziecko rzuca sie na sztange, sztangielki, robi pompki i sie podciaga

ma 8 lat skubany...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na obiadek kurczak w porach "po chinsku"- kupilam ksiazke o gotowaniu w woku i sie udzielam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Yoyo ja sie tez podciagalam majac 8 lat. Tylko mi pozniej powiedzili ze bede miala bicepsy jak chlopak to sie zdenerwowalam bo nie chcialam byc chlopakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
a ja chcialam byc chlopcem

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i co chcialas z tym robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
chcialam umiec sikac na stojaco

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialam umiec sikac na stojaco

A teraz nie mozesz?

A tak w ogole to boli mnie zadek bo sobie ostro spacerowalam z wozkiem. Przez ponad godzine. Na obcasach

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-12-05 00:33:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek dla początkujących pań.

Następny temat

FBW (4 DNIOWY) DO OCENY PILNE

WHEY premium