SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hardckorowe katowanie mięsni czy spokojny trening?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
mam pytanie dotyczące treningu na przysost masy mięśniowej
lepiej jest stosowac spokojny zrównoważony trening z wmiare dużym obciązeniemjak na moje możliwości skladający się z 4/5 ćwiczeń na daną partie mięśni, czy może lepiej by było ostro zakatować mieśnie stosując np. 6/7 ćwiczen i większa liczbę serii na daną partie mięsni?????
oczywiście taki trening nie częście niżraz w tygodniu na jedną partie mięsni.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Po pierwsze: ankieta. Po drugie: ostre zakatowanie mięśni to dla mnie synonim przetrenowania, a zatem odradzam .

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
nawet jeśli zrobie to raz na jakiś czas????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Odpuść sobie z takim stażem.. Nie musisz katować mięścni czyt. Dawać dużych bodżców , żeby mięśnie rosły. Patrzac na staż, 3-4 ćwiczenia powinny Ci wystarczyc, mozesz co 2-3 tygodnie sobie dorzucic 1 cwiczenie jak czujesz , ze masz zapasy sił. Oczywiscie przy dobrej technice.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
ok dzięki ale ogólnietakie coś jest dobrym czy złym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1857
Jakim planem wcześniej trenowałeś?

Podaj ciężary robocze w poniższych ćwiczeniach:
-wyciskanie na ławce poziomej
-martwy ciąg
-przysiad

Zobaczymy co osiągnąłeś w ten rok i pomyślimy co dalej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
to zalezy od dnia raz ćwicze większym cięzarem raz mniejszym. wielkiego szału niema tez z osiągami miałem przerwy w treningach spowodowane kontuzją i czasem poprostu trenowałem malutkimi cięzarami.
a tak to na klatke wyciskanie na płaskiej 70/60kg na barki z zaglowy 40/50 kg przysiady ze sztangą 140/160kg na plecy to rózne cwiczenia mniej więcej w zakresie 70 do 100 kg biceps uginanie sztanga łamaną na modlitewniku 40/45 kg triceps wiciskanie francuskie 30/40 kg triceps wyciskanie wąskie 40/50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
mniej więcej tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
jak czegoś brakuje to napiszczie mogłem o czymś zapomnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1857
Jeszcze MC pozostało ;)
Ale wygląda na to, że całkiem w porządku, na klatę szło więcej ugrać, no ale nic, spróbujesz to nadgonić.
Poczytaj sobie o treningu dzielonym push/pull/legs, trening 3x w tygodniu. Znajdź sobie gotowca, wklej tutaj, zobaczymy, czy coś trzeba pozmieniać, czy jest w porządku wszystko.

Przede wszystkim załóż sobie zeszyt z ciężarami, żeby móc stosować progresję co tydzień, jak będziesz zakładał co trening coś innego zależnie jak Ci się podoba, to raczej cudów nie zdziałasz.

EDIT: Możesz jeszcze poczytać o treningu HST, skierowany strikte na masę mięśniową. Jest odpowiedni dział na forum "Alternatywna droga" chyba.

Zmieniony przez - Priskuu w dniu 2012-11-04 14:28:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
ogólnie to na klate robiłem serie nawet 80kg ale przez kontuzje i brak cwiczen przez jakiś czas forma spadła w bicepsie plecha i nogach urosła z nadwyżką ale klatka coś nie bardzo chce wrucicdo formy a trening mam taki że np. w poniedziałek ćwicze klatke i biceps we wtorek barki i nogi i w piątekplecy i triceps (nie wpisywałem brzucha i przedramienia bo to juz zalezy od przyczyn losowych w jakie dni są ćwiczone . P.S. co to jest te MC (nie bardzo zanam się na skrutach)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bicepsy nie rosną

Następny temat

trening na ujędrnienie i zbicie ciała

WHEY premium