SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowanie ciała, katowanie duszy...no niech się w końcu coś ruszy czyli DÓŁ POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
do sadu ja podaj?

a ja jestem glodnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaa, do sadu z nia
Ja tu oczy wyplakuje nad moimi rocznymi badaniami, a ona mi trajkocze, ze chciala ugotowac sos bolognese, ale nie znalazla wlasciwych pomidorow w puszcze. I nie znalazla tez odpowiednich ziemniakow i maki, zeby zrobic jakies tam tortellini. Wloszka

A w ogole to bark mnie znow boli

yoyo czitow nie masz?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-12-01 23:17:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
w niedziele wieczorem

i jakies 50g wegli na dobe

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jakies 50g wegli na dobe

A no to dupa zbita

50g ww na dzien to nie dla mnie Wegle czynia zycie pieknym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyszlam sie pozalic... Troche wstyd Chcialam sie napic po hiicie no i... cofnelo mi sie . Dobrze, ze nikt nie widzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
posprzatalas?

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Taaak wlasnie sobie tez o tych weglach pomyslalam, nie tylko pod wzgledem smaku i urozmaicenia jedzenia w nieskonczonych mozliwosciach, ale i pod wzgledem towarzysko - zabawowym. Dzis sie zlamalam i zakupilam maslo, cukier i make i bede robila z dzieciakami ciasteczka a one sie ciesza jak glupie, ze beda wycinac i pozniej kruszyc wszedzie, ... jakiej radosci moge im dostarczyc z miesa?????

A ja sie zale tez ze dupa nic nie rozumiem z tymi wahaniami wody u Agak, ciebie Marucca itd.. , no nic ni NIKT () nie potrafi tego sensownie wytlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
hmmm... przyslij mi przeslanki na maila ja cos wydedukuje

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
posprzatalas?

To bylo w recznik Dobrze, ze mialam 2 bo prysznica by nie bylo

A ja sie zale tez ze dupa nic nie rozumiem z tymi wahaniami wody u Agak, ciebie Marucca itd.. , no nic ni NIKT () nie potrafi tego sensownie wytlumaczyc

Nie no, normalnie to bym poskakala, ze jestem wyjatkowa Ale to nie jest smieszne, kiedy sie staje na wadze i nagle ni stad ni z owad 2-3kg na plusie W takich sytuacjach lece do dol posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja nie o sobie ja o laskach

Ciasteczka kruche juz przygotowane i sie chlodzi ciasto, teraz ide robic czekoladowo-orzechowe...
Kurcze kto to bedzie jadl ? Chyba sasiedzi nie maja wyjscia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek dla początkujących pań.

Następny temat

FBW (4 DNIOWY) DO OCENY PILNE

WHEY premium