SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowanie ciała, katowanie duszy...no niech się w końcu coś ruszy czyli DÓŁ POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z moim barkiem to dziwnie, bo nie mam problemu z wyciskaniem zza karku i klatki albo sztangielkami. Nawala mi np. we wznosach w opadzie tulowia albo na skosie lezac (na brzuchu)

No i jedna reke mam duzo slabsza. Ale to sie w koncu wyrowna (optymizm )

A z tym wyciskaniem na plaskiej to nie tyle chodzi o ciezar, ale o to ze nie ma zadnego progresu od bardzo dawna Chyba mi to w glowie siedzi, bo jakby nie bylo sie boje, ze mi sztanga spadnie na klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
mi pare razy sztanga na klate spadła...taki nie kontrolowany negatyw....nie ma sie czego bać

ale w docisku jutro mam wziasc 60kg.....a max na klate to 42.5 biore....wystarczy odrobine za nisko ze sztanga zejsc w docisku....i juz slysze w wyobrazni chrzest moich lamanych zeber...nie znosze tego cwiczenia

martuccajak to puma powiedzial....wezcie sobie nawet dwa racki i pieciu asekurantow bo ograniczenie to tylko macie w glowach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i juz slysze w wyobrazni chrzest moich lamanych zeber



Ja kiedys mialam takiego asekuranta w przysiadzie... Jak zobaczyl, ze lece w sposob niekontrolowany to odskoczyl, ja sie przestraszylam, siadlam zupelnie w dol a sztanga mnie na bok przewazyla no i juz lezalam Wiem, ze ciamajda jestem i chyba tylko ja jestem zdolna do takich akrobacji, no ale asekurant chyba nie ma uciekac w sytuacji kryzysowej

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-10-24 12:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
zmień asekuranta

dlatego tylko na klatke biore asekuracje...innego wyjscia nie ma....a na przysiad mam stojak i jakby co to tam zostawiam i spokojnie moge sie wydostać....do ludzi to ja nie mam az takiego zaufania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jakbym miała takiego asekuranta to w momencie jak skończyłam przysiad to on skończyłby trening kontuzjowany



dobra to się wyżalę jeszcze,że wywaliło mi bęben i nie mogę wciągnąć

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-10-24 17:42:30

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
to sie poloz, sam opadnie

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nie mam gdzie się położyć aktualnie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457




Dont swallow chewing gums

o sie poloz, sam opadnie


Ja tez ponarzekam, ze... nie mam na co narzekac




Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-10-24 23:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kika optymizmem paruje od ciebie

A ja sie z leksza zdolowalam. Mam juz termin na arteriografie naczyn mozgu, zeby sprawdzic czy mi guz nie odrosl...

No i przysiady, wykroki i MC pojda w odstawke na jakis czas, dopoki mi sie tetnica w pachwinie ladnie nie zablizni...

Ale... Tak mi cos przez mysl przebieglo... A jesli ON tam jest? CHyba sie troche boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A kiedy termin?
Wiesz ty powinnas juz wlasciwie przejsc na rotacje rowniez kalorii, bo sobie podbilas brakujace kalorie tluszczem a teraz powinna byc ilosc tluszczu zawsze taka sama, co da cykliczne zmiany w ilosci kalorii. Ale teraz to badanie? Jak dlugo to wszytsko potrwa, co robimy z dieta wtedy? Chyba obniżyć trzeba kalorie Albo przerwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek dla początkujących pań.

Następny temat

FBW (4 DNIOWY) DO OCENY PILNE

WHEY premium