SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowanie ciała, katowanie duszy...no niech się w końcu coś ruszy czyli DÓŁ POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wycinkę zrobiłaś i włókna mięśniowe wyeksponowało?

Grudy sadla mialam na mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Etam Marta, wszystko da się zrobić, nie narzekaj Ja mam za dużo na cycach, ale już niedługo nie będę miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem, ze sie da i mimo tego mojego belkotu sie staram

Ja mam za malo w cycach i tez sie cos z tym da zrobic. Ale nie wiem, czy moj chlop chcialby macac plastikowe pilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cycki wcale nie muszą być duże, byle całość wyglądała tak:
Dupeczka - obsession
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie foto na lodowce przylepione I daze do tego...

Te cycki to czyste miesnie, a u mnie klata kuleje chyba najbardziej ze wszystkiego Ale czemu sie dziwic jak sie ma max na plaskiej 35kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
martuccaja w wyciskaniu na plaskiej jestem dupa totalna....ale mozna ja olac

wystarcza rozpietki i wyciskanie hantli na skosie a i tak ładnie klata rosnie....bo to w sumie glownie o gore klaty chodzi....wiesz nie powiem zebym nie chciala wiecej na plaskiej brac...ale jakos mi nie wychodzi...to walcze o progres w pozostałych cwiczeniach....i jakos idzie do przodu i wizualnie tez poprawe widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ze sztangą na płaskiej tez jestem leszcz. Ale hantlami gonię i idzie mi do przodu. W sumie to zwisa mi ile wyciskam, byle klata rosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
boooooooooooooooooooooooooli

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
cooooooooooooooooooooooooo boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
baaaaaaaaaaaaaark boli

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek dla początkujących pań.

Następny temat

FBW (4 DNIOWY) DO OCENY PILNE

WHEY premium