SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowanie ciała, katowanie duszy...no niech się w końcu coś ruszy czyli DÓŁ POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie ma dola przez caly tydzien?

Przyszlam sie wyzalic, ze z powodu rehabilitacji nie powinnac robic siadow i MC... Wiec nie ma treningu nog az do swiat... W przerwie swiatecznej pewnie tez nie... Wiec dopiero od stycznia I jak ja mam schudnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to taki zabieg jest bardzo inwazyjny.

zostaja mniejsze kalorie i aero... a interwaly mozesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No moze nic by sie nie stalo, ale lekarka powiedziala mi, ze byly przypadki, ze nawet i 2 tygodnie po zabiegu szew na tetnicy strzelil i byl krwotok.
Wiec ja juz wole sobie odpuscic te treningi niz w godzinach wczesno-porannych umrzec samotnie na silowni przez wykrwawienie

Interwaly moge Wczoraj robilam, doszlam do 178bpm i musialam sie polozyc w szatni na lawce, bo mi zoladkiem szarpalo

Aaaa i mam pytanie odnosnie lajtowego cardio

Zrobilam sobie 1h i poczatkowo bylo na pograniczu zadyszki, czyli pewnie cos pomiedzy 60-75% HR max, ale w ostatnich 15min mimo stalego tempa puls poszedl mi do gory i to dosc sporo. Nie mialam pulsometru, ale zdaje mi sie, ze to bylo cos ok. 165bpm Moze tak byc, czy lepiej skrocic czas albo zwolnic tempo na koncowce?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-11-28 13:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
pytasz czy nikt dołam nie ma...miała w piatek alę w twoim dzienniku nie bede się żalić ale cie doskonale rozumiem!!!!

martucca głowa do góry , najwazniejsze ze nie rezygnujesz z diety i calkowitego cwiczenia.
zawsze jest jakis wyjscie z sytuacji.
interwały możesz a to już wiele

zycze ci duzo dobrego humorku i sciskam mocno:*

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-11-28 13:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie Jakos daje rade, przynajmniej na razie

Chociaz miejscami mnie juz kur..ca bierze, co chwile mi cos wypadnie i progres przez to marny

Dobrze, ze obli taka cierpliwa

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-11-28 13:30:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
jak tam nastroj w ten poranek niedzielny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Snilo mi sie, ze bylam szczupla i sexi

Obudzilam sie gruba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
glowa mi peka... za duzo piwa wczoraj poszlo...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Yoyo to na zyczenie ,wiec sie do spam dolu nie zalicza

Martucca jak sie czujesz, w sumie moze i skakać sobie to tętno i wcale nie musisz trzymać poniżej 60% bo mona sie zanudzic
Ach to rzeczywiscie z tymi zabiegami, wyjdzie dluzej przerwy niz przy zlamaniu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
wszystkie marudzenia sie zaliczaja do spam dolu

juz nie boli

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek dla początkujących pań.

Następny temat

FBW (4 DNIOWY) DO OCENY PILNE

WHEY premium