SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19814
Godność i honor to nie rzeczy na sprzedaż moim zdaniem. Chyba, że poprostu sie ich nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3120
****a twoim zdaniem, godność i honor to rzeczy utworzone sztucznie jak chcesz możesz się tym zasadom podać ale nie zmuszaj innych żeby też wyznawali te same zasady


edit: właściwie o czym my rozmawiamy nie tren dział nie to forum :)

Zmieniony przez - ZuperBAN w dniu 2010-08-30 13:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
Jakbyście mieli okazje w takiej sesji za grube zielone wystapić mysle ze polowa nawet by sie nie wachala, wszystko na temat

nikt normalny kto chce miec kiedys dzieci na takie cos by sie nie zdecydowal, nie pier**ol. i moze w usa to jest normalne ze jak sie nie ma kasy to sie gra w filmach dla homosi ale nie tutaj i nikt nikogo do niczego nie zmusza, poprostu green jest zyebany i tyle, cos jak gracjan roztocki (imo)

sry za off

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Mnie to osobiscie po prostu strasznie bawi :D Uwazam tez, ze nigdy nie dadza mu Mr.O z takim dorobkiem w internecie.

Nie ma czegos takiego jak "godnosc", czy "honor". To sa sztuczne byty stworzone na potrzeby tych, ktorzy nie maja tego, co relane - czyli władzy i pieniędzy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
jak to nie ma? czyli wg ciebie kazdy biedak gardzi bogatymi i sprzedal by wlasna matke za zloto? to cie uswiadomie ze byli i sa tu ludzie, ktorzy walcza za ojczyzne w powstaniach za darmo i jak to nie jest godnosc, czy honor tylko pęd do slawy i bogactwa to ja podziekuje

albo nic, k offtopu z mojej strony

Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2010-08-30 14:06:04

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Takie coś jak godność i honor nie istnieje, istnieją indywidualne zasady według ludzie się kierują, a że Kai ma gdzieś zasady to jego wybór. przykład z życia wzięty, w tamte wakacje w domu towarowym podchodzi do mnie laska na oko 16-17 lat i wyskakuje do mnie z tekstem ze zrobi mi loda jak kupie jej spodnie, odpowiedziałem nieladnie i poszla sobie. W tych czasach ludzie za kase zrobia wszystko, a że ktoś ma swoje zasady no cóz ma wolną wole, ale nie jedżmy po kimś kto ma inne poglądy na te sprawy niż my.

ps.normalny czowiek pracuje w biedronce na kasie za 1000 albo i mniej, a Kai robi sobie dobrze i na sesji ma 2 lub 3 lub kilka wypłat przeciętniaka z biedronki

Zmieniony przez - lewylife w dniu 2010-08-30 14:41:25

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
nie wzieliscie tez pod uwage tego,ze moze to mu sie bardzo podoba,spelnia jego ukryte marzenia itp....
a tu wciaz o kasie i kasie..-
nie sadze ,ze mu jakas naprawde duza kase zaoferowali.....
kwestia oczywiscie dla kogo...ale sadze ,ze dla niego to zadna znaczaca kasa..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1993 Napisanych postów 19850 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732014
"w domu towarowym podchodzi do mnie laska na oko 16-17 lat i wyskakuje do mnie z tekstem ze zrobi mi loda jak kupie jej spodnie, odpowiedziałem nieladnie i poszla"

Osobiscie nie wierze w to co napisales, ale to inna sprawa.

Jak dla mnie Greene nie reprezentuje soba nic szczegolnie ciekawego, poza dosyc duza masa miesniowa i niezla plastycznoscia. Jest i bylo wielu lepszych od niego. Wielu o lepszej masie, plastycznosci i pozowaniu. Stawianie go w przyszlosci na pierwszym miejsco posrod zawodowcow to wielka przesada...
Akcje z grapefruitem i z gejowskim pozowaniem juz stare, ale pozwolilo mu to w jakis sposob zaistniec ( podobnie jak jego belkot o tym ze jest naturalnym kulturysta) teraz belkocze cos w stylu pseudo-filozoficznym. Nie wazne jak byleby o nas mowiono... zdaje sie Greene wyznawac ta zasade.

Nie lubie typa, i malo ma to wspolnego z jego zachowaniem poza scena.( chociaz to jakies swiatlo na pewno rzuca, tak jak lubilem Boba Parisa, az do czasu gdy dowiedzialem sie ze jest gejem) Nie podoba mi sie w jaki sposob sie zachowuje na scenie i nie podoba mi sie jego sylwetka.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2010-08-30 15:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
zerknijcie co robia fitneski i zawodowe kulturystki startujace w stanachc zeby zarobic na ten sport daleko nie trzeba szukac bo i slyszalem o polskich fitneskach robiacych fikolik za kase ,niech se pika nawet arbuza .w tym sporcie 3 mc bez kasy i waga leci okrutnie a nie pojdzie przeciez pracowac do fabryki czy biedronki .jak wolfowi skonczyl sie kontrakt dzwonil wszedzie zeby zlapac nowego sponsora nawet do olimpu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388537
lewy trzeba bylo jej dresy 4 paski w lumpexie kupic joke

ci wszyscy co pisza ze dla kasy kazdy by to zrobil to byli w du*** i gowno widzieli, jak ty bys cos takiego zrobil za $ to masz fajnie, ale nie gadaj glupot o innych, po co on tam poszedl to zostanie tylko dla niego, a usa daje multum mozliwosci zarobkowych to nie polska, gosc nie ma rodziny i akurat ze wzgledu na hajs poszedl wydymac melona...

zobacz takiego mr animala mcgratha, pol zycia przejezdzil na wozku widlowym w magazynie i odkladal na gh.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium