SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Kai robi wiele zbyt szumu wokół siebie. Jego sylwetka była ciekawa, ale poszło chyba w nie tą stronę. Teraz faktycznie wygląda jak żaba (o czym mówił kiedyś Cormier). 90% jarało się jego pozowaniem w programach dowolnych, które MOIM zdaniem było śmieszne i niezgrabne (problemy z trzymaniem bębena, problemy z równowagą przy staniu na głowie, które chyba miało być efektowne), ale w pozach obowiązkowych Kai nie radzi sobie jakoś super. No i te jego wymysły typu, chodzenie z kijkiem na plecach podczas robienia areobów}
Panie Greene daj pan spokój.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
zayebisty post scR! takich jest w sieci jak na lekarstwo, kazdy taki jest normalnie na wage zlota, bo choc po czesci zdradza ile te bydlaki biora

ale informacja, ze kai grzeje najwiecej testa ze wszystkich jest dziwna. jak dla mnie to bautista az paruje chemia, ale jak widac sa lepsi od niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
bardzo dobrze ze tak zrobili, takie eksperymenty podnosza poziom bb bo reszta wie czego nie robic

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
kolega wyslal mi na gg cos zaskakujacego, nie wiem jak mam to rozumiec i jestem w szoku szczerze powiedziawszy... nie wiem czy bylo i podaje linki

http://musclehunks.com/kai/

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg/399px-Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Tak, mój drogi, Kai grywał w pedalskich przedstawieniach i filmach, które raczej artyzmem nie porażały

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
debaty na ten temat juz byly

Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2010-09-28 23:48:48

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Kai Greene's Facebook z dziś:

Despite my finish show was good. Thanks to Mr. O organizers and all fans for support all bodybuilders out there. Was grate competition!!

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3845
Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie ale moim zdaniem KAI z konkusru na konkurs wyglada gorzej. Najlepsza jego forma i ogolna sylwetka to AC 2009 pozniej na Olimpi 2009 było gorzej ale i tak o niebo lepiej niż na AC 2010 gdzie juz jego pas był dużo szerszy a on jeszcze gorezj dociety niz na Olimpi 2009 i bez porownania do AC 2009, natomiast ostatnia Olimpia to juz wszyscy wiedza porazka na całego. Czy na AC 2011 da rade wyjsc w podobnej formie jak bylo to w 2009 roku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
kazdy to widzi.... sedziowie tez zauwazyli ;) i odpowiednio " docenili"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
peiha
Dokladnie to samo chcialem napisac jego sylwetka byla swietna na Arnold classic ale potem coraz gorzej :(
mam nadzieje ze sie poprawi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium