SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
JW. Lubie go, ale lepiej zeby nie zaczynal swojej filozoficznej mowy o kulturystyce jak idzie do TV, ktore ogladaja szerokie grona spoza tej dyscypliny. No i oby nikt nie wpisal w GOOGLE grafika Kai Greene po tym programie.

Zmieniony przez - scR w dniu 2010-08-28 16:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kai to ziom...
zawsze kreci beke.
Najlepszy moment gdy prezyl plecy ... mina tej kobiety :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Kai, ziom, beka - nie, nie. To nie ten typ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten ten,....
Dosc sie naogladalem z nim filmow.
Z Philem cały czas cos odwalają, na filmikach strzela różne miny, a na treningach tez potrafi rozbawic.
Wiec jak nie jak tak.

Zmieniony przez - Urgrok w dniu 2010-08-28 19:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Kai to korwa żaden ziom , jak dla mnie ! Kilkakrotnie wyczułem w jego głosie szydzenie i naśmiewanie się z innych zawodników , zachowuje się przy nich jak jakiś niedorozwój , i ma tak już od dawna. Pamiętam filmik z Victorem chyba z 2007r to skakał sobie po siłowni. Po prostu wyczuwam wrogość do innych zawodników w jego głosie, nie zwraca się do nich tak jak wtedy gdy opisuje swój trening czy "chore" filozoficzne podejście do tego co robi. Po ostatnim filmie treningowym z Phil'em też to zauważyłem... A już jego wyżalanie się i jakieś żałosne komenty po Mr.O 2009 że Dex i Branch go pokonali , jak dla mnie porażka. Chyba mało który PRO zrobiłby coś takiego.

Urgrok , jak dla mnie ziom i beka - też na nie, ale to Twoje spostrzeżenia i zdanie

O wiele bardziej podobały mi się dialogi np. Victora z Jay'em na ich ostatnim seminarium jak ramiona ćwiczyli,takie przyjemne dogadywanie
Według mnie jego sylwetka jest potężna, poziom przygotowania jest najwyższy, ale teraz ta ciąża i mocno widoczne gino (na ostatnim filmie w programie tv) skreśla go jak dla mnie. Jego ogólna sylwetka mi się nie podoba, jak i podejście do innych zawodników.

Jay go zniszczy ...albo Victor

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2010-08-29 13:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
Kai na tym filmiku wyglada jak karakan przy tej kobiecie i kolesiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
koka idzie do nosa jak nic

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kai_Greene#Przypisy
#2 WTF

Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2010-08-29 16:27:58

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Dopiero teraz to odkryles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LucasPower... jak dlamnie to wiesz... spoko
Wyrazam swą opinie ja widze go jako takiego zawodnika... :)
Kai to kloooc i podoba mi sie to :)
To juz nie te czasy Arnolda kiedy liczyla się wąska talia..
Przynajmniej tak mi sie wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
beria66100: Pociesz się, że nie tylko ty miałeś to nieszczęście to zobaczyć ;)

Ogólnie zero szacunku dla typa, najperw bawi sie w pedała za kase, a potem kreuje się na wielkiego filozofa ze swoim podejściem do życia.

Oceniając sylwetke to gdyby nie brzuch byłby faworytem, a tak moim zdaniem nie powinien być wyżej niż 5 miejsce. Zero estetyki w tym momencie z taką ciążą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium