SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
nr.1 : kai ma hiperlordoze i nawet cała twoja sympatia wobec tego zawodnika tego nie zmieni , dodatkowo potezne plkecy i nogi poteguja to wrazenie , tyle na ten temat ;] , pozdr all

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
Ja pier.ole, najpierw byla dyskusja na temat sutuf ruska (w ktora niestety dalem sie wciagnac, ale w pore wybrnalem), a teraz wzniety o wypietej dupie Grina.

Kim Kardashian to jest to!

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
hmm , natrafilem ostatnio przypadkiem na coś takiego wiec wrzucam bo chyba nie było ...






moim zdaniem popychanie melona to jedno , jego sprawa a poza tym przeszlosc , ale taki stroj nawet na goscinny pokaz to chyba lekka przeginka jednak

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2008-11-17 16:53:43

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przesadzil z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
lekka?
d****a robi z siebie w takich sytuacjach i tyle

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Mam nadzieje że nie jest to aktualne zdjecie a jakas czarna plama z przeszlosci Kai-a... Budzi pelno kontrowersji oby juz nie wracal do takich wybryków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ciekawe z jakieg ookresu jest to zdjęcie, bo raczej po zabawie z arbuzami odpuscił takie scenki na pokazach... chyba, że się tu myle

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
znalazlem to na amerykanskim forum dyskusyjnym , to zdjecie z jakiegos pokazu goscinnego , wiec juz kariera

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
stare zdjecie nic aktualnego

bart-j ...z zadnego pokazu goscinnego Bzdura!

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2008-11-17 17:49:27

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
pisze co znalazłem i co wyczytałem , a byłeś przy tym że tak poświadczasz ???;> wiemy jak go lubisz , ale nie idź za nim w ogień 1 ;] , pozdr // po wlosach i masie widac ze to juz nie sa poczatki ''kariery''a poza tym kai zawsze na goscinnych strzela jakies szopki ;]

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2008-11-17 17:57:16

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium