SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Fantastycznie wygladal i poruszal sie. Chociaz to wciaz moj ulubiony kulturysta obok Winklaara, to taka sylwetka z 99 roku wlasnie jest dla mnie kwintesencja kulturystyki i prezentuje sie o wiele lepiej niz to co Kai prezentuje teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
He made it.... ale historia.. to naprawde inspiruje do ciezkiej pracy.. to co ten facet osiągnał.. z ulic i slamsów New York.. do 2x Arnold Classic Champion

Brawo

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Nr 1 masz absolutną rację.Pamiętam jak widziałem ten wywiad jaki przeprowadzał Dave z Kaiem, jak mówił że bał się zaparkować auto bo nie wiedział czy jeszcze będzie jak wróci. Jak Kai jechał metrem na siłownie, jak pokazywali jego "apartament"... Kai jest wielką osobowością a jego życie to historia na bardzo inspirujący dokument. Trzymam za Niego kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie...
Ale teraz Kai jest chyba z 2 razy wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13085
Musze przyznać że go nie lubiłem, nie podobał mi się jego "styl" ale teraz... jakoś coraz bardziej mnie do siebie przekonuje swoją pracą, zaangażowaniem i podejściem do tego co robi i kocha

"Codziennie staraj się być lepszym niż byłeś wczoraj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po raz pierwszy spotkalem sie z zdjeciem Greena jakies rok temu i od razu jego sylwetka przypadla mi do gustu.Jest to obecnie jak dlamnie najleoszy kulturysta pod wzgledem pozowania,sylwetki i osobowości.

Bekowy filmik z Kai Greene :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3453
Było już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
jak ktoś wie gdzie można "kupić" overkill niech da znać na priv
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium