SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 986


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
ale helol, to jest kai greene, malarz/tancerz/poeta/badybilder i nie mozna wspominac o melonach, bo jak komus jest nie milo ogladac tak artystyczne fotki to znaczy ze glupi i nigdy nie byl biedny, nie moze miec swojego zdania i ma zbyt waski swiatopoglad... dla mnie to zajezdza pedalstwem na kilometr ale co lepsze - wiekszosci na tym forum takie cos nie przeszkadza, ale ja sie tam nie znam, bo obrazow nie maluje.

btw. jestem ciekaw jaka nowa umiejetnosc nabedzie po tej olimpi, w tamtym roku przegrana porownywal z utrata matki a opowiadal to jak poeta siedzac na chodniku, no a teraz odnalazl sie w roli malarza... przeciez te jego wywody, *******enie glupot i malpie skoki to jest tak tani kicz, juz latwiej w burneike i jego 'nie ma lipy' uwierzyc.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2011-09-01 22:16:23

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27281
@lordknaga
+1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9258
Kai zmalał sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11488
Zmalał zmalał, ale ciekawe co siedzi pod tą czerwoną bluzą z kapturem. Ale jak na mój gust w tym roku będzie za wąski przy Jayu i Philu, w sumie zawsze był :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Wygląda jak nie on, zawsze było widać, że pod bluzą kawał byka a teraz to dość chudo jak na niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Phoneme tego typu teksty to sobie zachowaj dla osob ze swojego towarzystwa
wspolczuje ze jestes na tyle ograniczony i nie potrafisz zrozumiec ze ktos moze miec inne zdanie
i koncze z toba dyskusje bo zwyczajnie szkoda czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
ja piernicze, gdzie mięśnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
to jest 100 % Kai'a, jesli plan Faraha wypalil

zobaczymy na scenie co to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
mniejszy i tak nie wygra więc nie ma się czym jarać

pewnie był zajęty malowaniem obrazów zamiast iść na siłownie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium