SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Possible chyba do dzis boli to ze Kai wygral z Rockelem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 482
Rockel miał brać gh jak dorastał....:)to może by teraz coś zdziałał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
no jesli to co mowi jego trener sie sprawdzi to na olimpii bedzie bardzo ciekawie.

pozowanie Kaia byłoby rewelacyjne gdyby nie to stawanie na głowie i fikołki, mogłby sobie to darowac. poza tym ekstra

Zmieniony przez - dead_LIFT w dniu 2011-06-03 15:04:24

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jeśli to prawda, to nie denerwuj się Possible. Ja też nie mogę przeboleć, że w 1997 Olympię wygrał Dorian Yates, który moim zdaniem był gorszy od Sonbatego. Ale taki wynik zapadł i koniec. Poza tym Rockel zajął 2 miejsce, a to już coś. New York Pro to przecież zawody o wysokim prestiżu, mimo że Rockel i Greene są niscy.

Jeśli chodzi o film, to kamerzysta miał chyba zbyt mocno skręcony statyw, bo nie potrafił płynnie kręcić obiektywem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Kamerzysta po prostu zawodowo tańczy robot dance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682




ciekawostka: Kai za młodu. 1 miejsce w zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Szkoda, ze Kai nie pozowal faktycznie do tego kawalka z powyzszego filmiku - Surface of the sun. Genialny!

Lionel super, a powrot Kaia na tron cieszy ogromnie! Jego pozowanie to wlasnie to, czego brakuje w tym sporcie. Nie mam nic przeciwko klasycznym pozom, jesli sa wykonywane umiejetnie i zgodnie z ukladem, ale to co robi Kai, to po prostu nowy poziom i nowa jakosc w tym sporcie! I nawet stawanie na glowie, fikolki itp zupelnie mi nie preszkadzaja. Kai udowadnia, ze swoja sylwetke mozna zaprezentowac dynamicznie i efektownie, dodatkowo doprawiajac pokaz odrobina artyzmu! Nastepny przystanek dla Kaia - pierwsza trojka Mr O!

Aha, powyzej brzuch Kaia wyszedl lepiej niz Rockela!! szok!!:)

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2011-06-03 17:01:10

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1994 Napisanych postów 19853 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732034



Powiem szczerze ze to zdjecie Greena uwazam za jedno z lepszych.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-06-03 19:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to z tą waszą opinią niektórych co do tego niby klaunowania, czy pujścia do cyrku, Kai to małpa to akurat chyba tylko niektórym sie nie podoba.
Mi na przykład sie to podoba, zdumiewa mnie to ze czlowiek przy tak wielkiej masie jest wykonac takie pozy a nie jakis taki sztywne wejdzie poprezy swoje bicepsy i plecy i wyjdzie.
Nie wiem czy zauwazyliscie ale publicznosc najbardziej sie wznieca kiedy to Kai wlasnie robie takie fikołki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium