SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No wlasnie az dziw bierze. Czyzby odpuscil sobie te australie??:) No coz, jutro sie okaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
plecy ma bardzo podobne do collemana bardzi niskjo osadzony najszerszy,,bice jak olemana tez , ,nie jest klocem z natury ale przegiol z masa,facet mial małe stawy kiedys , podobny byl do flexa,mysleze on i phil zarzadza dlugo az powroci arnold i r.. wszystkich w pyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Do Ronniego plecow to brakuje duzo i jeszcze wiecej szczegolnie do czworobocznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
co do porównywania do Colemana, to nawet Ron jak nie trafił do końca z formą na MrO 2001 i ważył koło 250 funtów, pewnie i dla Kaia i Jaya w obecnej formie był by ciężki do łyknięcia
Kulturystyka to nie tylko waga ciała, bo tą całą masę trzeba jeszcze odpowiednio na szkielecie rozłożyć a Kai chyba już trochę z tym przesadził. Ale jak na razie nie widać drugiego Colemana i pewnie jeszcze trochę będzie trzeba na takiego zawodnika poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
jak to określił Flex Wheeler Colemana wysadzili na Ziemi kosmici i poczekamy trochę na kogoś jego pokroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Może takiego zawodnika jak Coleman nie będzie bardzo długo... Ale Greene to naprawdę potrafi nawalić masy i dobrze wyseparować te mięśnie ;) nadaje się na to by z Philem walczyć o Mr.O , bo zdecydowanie jak nie Phil to może być to Kai aby tylko nie Cutler :D może i Jay zrobił niesamowitą formę, ale gdybym miał wybierać sylwetkę zwyciężcy Olympii to bardziej przemawia za mną budowa Kai'a :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
Branch mógł być 2gi to teoretycznie i Kai może być kiedyś i Mr 0 jeśli Cutler nie trafił by z formą tak jak kiedyś, chociaż Jay do pewnego czasu wychodził dobrze przygotowany, miał kilka słabszych startów, ale akurat i czołówka nie była wtedy w życiówkach, ciekawy jestem też jak ma wyglądać produkt finalny Kai Green (co siedzi w jego głowie) bo już teraz przypomina mały czołg każdy występ więcej masy, ciekawe jak się to skończy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080








nie mogłem sie powstrzymac od tego małego porownania , na poczatku nie przekonywal mnie kai ,ale za kazdym razem kiedy widze go na scenie , widze jego video czy czytam artykuły to przekonuje sie coraz bardziej , moim zdaniem nastepny mr O , od kiedy to zalezy tylko od decyzji i formy cutsa teraz ;]

p.s. ostatnio coraz czesciej spotykam sie z nowym nickiem nadanym Kaiowi ''GORILLA'' , co o tym sadzice panowie ??? ja sadze ze cos w tym jest






Zmieniony przez - bart-j w dniu 2010-03-16 19:02:23

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9705
Nie ma co Kai jest wielki...
A co do foty to jak by Kai'a włożyć w futro Sog poszedł, ale chyba nie wszedł więc zapodam next time..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
haha no nawet jest spore podobieństwo

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-03-16 19:38:24

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium