SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Precedens - George Kranz - Din Daa Daa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Mnie sie pozowanie Kaia bardzo podoba.Najleprzy pokaz z Arnold Classic 2008 poprostu totalna petarda.Melvin też wymiata ale dla mnie Kai pod względem pozowania jest najleprzy w tej branży.Wiem ,że więkrzości sie to niepodoba ale to moja opinia...

BTW przpomnialo mi sie jak Flex Wheeler porównywał Phila Kaia i Dextera.I pod względem poowania było coś takiego ale dokładnie nie zacytuje bo niepamiętam "Tu będzie trudny wybór... żart.Oczywiśćie ,żę Kai!" Jakos tak to szło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widac zdania są podzielone niektorzy go nienawidza niektorzy wrecz kochaja.
Tylko dziwi mnie to ze niektore osoby tak po nim jadą i całe zycie w glowie maja melony a jak kai wygrywa jakies zawody czy przyszykowal jakas fajna forme to nagle... Kai jest spoko.
Ja sie juz na ten temat tu nie udzielam jesli chodzi o jego pozowanie, bo polowa tego tematu to o melonach i wyzywania kaia od pedałow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Tylko dziwi mnie to ze niektore osoby tak po nim jadą i całe zycie w glowie maja melony a jak kai wygrywa jakies zawody czy przyszykowal jakas fajna forme to nagle... Kai jest spoko.
Jak przejzysz stary temat Jaya to zobaczysz jak przed jego "panowaniem na Olympi"po nim jechali od kotletow itp. poczym jak zaczol wygrywac to zaczeli co nie ktorzy wychwalac go pod niebiosa wiec mnie to akurat nie dziwi

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388239
jego wybor, a wiekszosc ludzi jak widzi takie cos to im sie otwiera siekiera w kieszni. nawet jak wygra olimpie nie zmieni to tego ze pozowal jak jakis gejek w skorze do zdjec i wkladal penis w melona.

'Najleprzy' 'więkrzości' wez w koncu slownik w reke albo skorzystaj ze autokorekcji w firefoxie - przeciez to rece opadaja, pierwsze klasy podstawowki.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
zaczął a nie zaczoł

Zmieniony przez - dead_LIFT w dniu 2011-06-24 13:44:45

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Lordnaga nic Ci nie pasuje pozowanie kaia,moje pisanie...nie czytaj poprostu moich postów i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388239
ale ja po to wchodze na forum zeby dowiedziec sie czegos nowego i wlasnie czytac posty ludzi, ty tez mozesz skorzystac i napewno pomoze ci to w przyszlosci, ja nie mam pojecia jak mozna RZ z SZ mylic, zreszta mojego nicku tez nie umiesz poprawnie przeczytac/napisac.

co do samego kaja nie pasuje mi jego osoba i jego malpie wyglupy nie mowiac juz o jego swiatopogladzie i filozofowaniu w stylu haneja i kserowaniu wypowiedzi innych dorzucajac swoje 2 centy...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2011-06-24 14:51:47

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6844


jakieś porównanie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
lordknaga tez mnie denerwuja tego typu bledy, ale forum kulturystyczne to akurat ostatnie miejsce, w ktorym bym sie spodziewal znakomitej ortografii. co do kaia to mi tez totalnie nie pasuje jego pozowanie, uwazam wrecz, ze jest irytujace.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium