SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10541
j.w. No ale bądź co bądź niszczy...okładka.:) Fajnie kopyta przedstawione

Pathe Mathos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Kai ma niesamoite nogi! na Arnold specjalnie sie przygladalem jak na porownaniac hstal obok Branch'a Warren'a ..i wcale jemu nie ustepowal!!! NIC A NIC!!!.. Okladka super... a Kai to dla mnie w tej chwili, zaznaczam ze "DLA MNIE" najlepsza sylwetka razem z Heathem...

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
3 tyg do NY PRO




troche przegina juz z tym pozowaniem

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
swir
keidys jeszcze pewnie cos od***ie i bedzie o nim glosno...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
przegina z tymi ruchami
za duzo tanca za malo klasycznych, kulturystycznych poz
moze na poczatku to bylo cos nowego i oryginalnego ale powoli staje sie troche zalosne

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Yyy żałosne to mało powiedziane, nie sposob patrzac na niego nie odniesc wrazenia, ze jest pedałem. A to wejscie na ta wieze, czy co to tam było, to po prostu zwierzęce zachowanie, strasznie dużo łączy Greene'a z małpą. A co do sylwetki, to beben ładnie sie rozrósł, klocowaty sie zrobił, nie podoba mi sie. Zreszta komu on sie podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
temu Panu się niestety oryginalność z tandetą pomyliła :P jak dla mnie w ogóle nie rozumiem, co to ma wspólnego z pokazem kulturystycznym , no chyba to ze ma mięśnie hehe, ej a któryś z kulturystów by pantonime odegrał na scenie, a drugi udawał ze drzewo rąbie w końcu tez napinał by mięśnie, no niestety mamy tu przykład jakichś formistycznych zapedow, przerost formy nad treścią jak dla mnie, nie wiadomo czym ma to byc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Ma swoj swiat... jezeli chodzi o pozowanie, nie wszystko musi sie podobac.. dla mnie tez ciut bez sensu bylo to wlazenie po dekoracji.. o wiele bardziej podoba mi sie jego pozowanie np z Colorado 2007 lub Keystone 2007... No ale coz... ja jestem jego wielkim fanem.. jezeli chodzi o sylwetke.. oczywoscie.. czasem przegina no ale coz.. jezeli wladze IFBB nie nie mowia.. jezeli wciaz jest najbardzie polularnym guest poser w USA.. zajmuje 3 miejscie na Arnold Classic 2008.. i jest jednym z faworoytow do top 5 Mr.O ... to chyba zamyka usta krytykom.. jezeli chodzi o ocene Kai'a jako ZAWODNIKA IFBB.

Pozdrawiam :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Rusza się jak chippendayles a nie kulturysta

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
he he nr.1 no właśnie nie zamyka, bo krytyka nie bierze sie tylko z braku sukcesów, a jej brak nie jest spowodowany tym jakie kto miejsce zajmuje, po prostu warto mięć swoje zdanie umieć je uargumentować, nawet najlepsi nie muszą sie podobać wszystkim tym bardziej w tak mało wymiernym sporcie jakim jest kulturystyka(chodzi mi o oceny z zawodów)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NY Pro IFBB 2007 - Tribeca Theater

Następny temat

Keystone Pro Classic 2007 - 26 Maja

WHEY premium