SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Jesli zatrzymaliscie sie na wysikaniu na pewnym ciezarze ktorego nie mozecie przeskoczyc to zaproponuje wam fajny trneing. robienie go wyklucza robienie na tym samym treningu innej grupy miesniowej ze wzgledu na dlugosc czasowa i zmeczenie. stosowalem ten trening 2 razy i przyniosl rezultaty. trening polecil mi trener na silowni, ktory przygotowuje zawodnikow na olimpiady , mistrzostwa swiata itd. wazne jest by ostatnia serie (a jest ich 33) robic ciezarem 10kg mniejszym niz wysickamy na maxa, wiec jelsi ja wyciskam 82,5 (dla rownych obliczen 80) to koncze na 70. trening wygadla nastepujaco: (bede podawal ciezary ktorymi ja robie, kazdy sobie wstawi swoje)

Wyciskanie na skosie w gore:

3 serie po 7 ruchow - 50kg
3 serie po 6 ruchow - 55kg
3 serie po 5 ruchow - 60kg

Wysiaknie na skosie w dół:

3 serie po 5 ruchow - 65kg
3 serie po 6 ruchow - 60kg
3 serie po 7 ruchow - 55kg

Wyciskanie na plaskiej:

3 serie po 6 ruchow - 50kg
3 serie po 5 ruchow - 55kg
3 serie po 4 ruchow - 60kg
3 serie po 3 ruchow - 65kg
3 serie po 2 ruchow - 70kg

W dpierwszym tygodniu robimy tak jak napisalem, a a w drugim dodajemy po jednym powtorzeniu wiec nie podnosze 70 dwa razy tylko juz 3 i wszystkie ciezary odpowiednio 1 raz wiecej. Trening robi sie 2 razy w tygodniu przez 2 tygodnie. po 2 tygodniach po odpoczynku w weekend rozgrzewamy sie - ja sie rozgrzewam 45kg i podchodizmy do rekordu, ja dokaldalalem 7,5kg wiecej niz podnosilem 2tyg wczesniej. gdyby kazdy zsumowal sobie ciezar jaki podniesie na tym treningu wyszloby ;adnych pare ton, i o to tutaj chodiz polecam sprobowac. DJ

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-09-24 11:20:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Masz soga za robote Spróbuję jak będe miał zastój. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ciekawe!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
dobre!!! polece koledze który ma ten problem. lap soga!! jak chcesz to odbij nie obraze sie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
dobry trening ale przed zawodamii nie dla poczatkujacych!! a wiadomo ze ci by sie podjeli takiego by wiecej wyciskac, tylko by se krzywde zrobili!! wogule nie napisales co ile taki trening .. jakie przerwy idt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
hmmmmm
ja robie stalym ciezaremna plaskiej 4x8
na skosnej 3x8 :P
i na zastoj nigdy ne nazekalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
DaWKiL_18: nie mam pojecia co ile robi sie taki trening. ja poprostu robie jak nie moge przeskoczyc jakiejs granicy. jak stala mi klatka na 70kilo i nie moglem podniesc wiecej roznymi kombinacjami to trener powiedzial mi zebym nie szukal maxa na kazdy treningu, bo to bez sensu i zaproponowal mi ten trening. jak widze jak niepelnosprawni na nim trenuja konczac ostatnia serie na ciezarze 170-180kg to mi oczy wychodza. wiec pomylslalem, skoro koles wyciska 200kg i robi ten tening to dlaczego ja ktory wyciskam 70 mam nie sprobowac? no i zrobilem 4 te treningi czyli 2 tyg i w poniedzialek sprawdzilem czy cos dalo, 2tyg wczenisej ledwo wyciskalem 70, wiadomo co to znaczy ledwo wygibasy na sztandze itd. i po 2 tyg podnioslem 75 jakgdyby to bylo 50kg wiec sprobowalem 77,5 i ez dlaem rade z tymze ledwo tak jak kiedys 70. cwiczylem 2 miechy az do teraz kiedy wyciskam 82,5 i tez za*****a nie moge podniesc 80 - 2 razy ani wiecej niz 82,5 wiec znow czas na ten trening, naprawde polceam, to tylko 2 tyg, jak sie komus nie spodoba to dalej bedzie robil swoj tradycyjny trening a co do przerw to powinny byc takie zeby wykonac nastepna serie bo to nie sztuka zrobic 20sekund przerwy miedzy seriami i zamiast 6 ruchow wykonac 2... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
sog

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
sprobojemy i zobaczymy ;d
sogggs:P

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja tam mam w dupie cięzar- nie mam wypisae na klacie ze wyciskam 180 kg

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
dobra robota a wiesz moze o podobnym terningu tylko na wyciskanie na bray??



soga oczywiscie daje

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium