SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
robil juz ktos ten trening i moze podzielic sie wrazeniami??

prosze o szybka odp

a DJ jakie przerwy miedzy seriami??

mam zamiar od jutra to zaczac

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Zależy jak trenowałeś wcześniej-postęp.
Mi poszło jakieś niecała 5kg w 2 tygodnie
Odpoczynki niecała minuta
Polecam trening,i czekam na odp jak ci wjechał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
WODYN mam jeszcze pare pytan odnosnie tego tregningu co mi napisales...

1.DLaczego w poniedzialek jest tylko jedno cwiczenie na biceps, skoro mi biceps idzie najslabiej?

2. Czy poniedzialkowe przysiady robic stalym ciezarem?

3. Dlaczego nigdzie nie ma podciagania sie na drazku?

4. Czy wszystkie cwcizenia na biceps, plecy itd robic progresja czy stalymi ciezarami?

5. Aby trening byl na mase seria musi trwac od 25 do 60 sekund, wiec jak to sie ma do tego ze przysiady ze sztanga mam robic szybko i gleboko? moge robic powoli?

6. -(na luzie) sciaganie z gory chwytem neutralnym 5*5-8powt - na wyciag gorny zaczepiam taka raczke i siedzac zamiast sciagac drazek do karku , przycoagam ta raczke do klaty tak?

wiem ze marudze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1.DLaczego w poniedzialek jest tylko jedno cwiczenie na biceps, skoro mi biceps idzie najslabiej?
BO TO DZIEN SILY Z MASA A NA SILE NAJLEPIEJ ROBIC JEDNO CWICZENIE.
POZNIEJ BICEPSY DOSTAJA KOPY PRZY CIEZKICH WIOSLOWANIACH I SCIAGANIACH Z GORY.


2. Czy poniedzialkowe przysiady robic stalym ciezarem?
NAPISALEM ZE 70%CR, WIEC LICZBA JEST JEDNA... OCZYWISCIE NIE ZASZKODZI DODAC JEDNEJ SERII ROZGRZEWKOWEJ..

3. Dlaczego nigdzie nie ma podciagania sie na drazku?
MASZ SCIAGANIA , TAM SOBIE MOZESZ ZALOZYC WIECEJ NIZ WAZYSZ ALBO MNIEJ. DO TEGO PLANU DRAZEK PASUJE JAK KTOS JEST BARDZIEJ ZAAWANSOWANY SILOWO.

4. Czy wszystkie cwcizenia na biceps, plecy itd robic progresja czy stalymi ciezarami?
BYLE BYS SIE MIESCIL W ZADANEJ ILOSCI POWTORZEN.

5. Aby trening byl na mase seria musi trwac od 25 do 60 sekund, wiec jak to sie ma do tego ze przysiady ze sztanga mam robic szybko i gleboko? moge robic powoli?
-SZYBKO W ZNACZENIU ODPOCZYNKOW
-RUCH SREDNIO-SZYBKI
-TO NIE JEST DZIEN NA MASE, TYLKO NA PRZYGOTOWANIE DO CIEZKIEJ PRACY I KORZYSTA Z MECHANIZMOW NADKOMPENSACJI... W PIATEK SIADY SA TZW ROZTRENOWANIEM.
KSIAZKE MAM PISAC W TYM MIEJSCU?


6. -(na luzie) sciaganie z gory chwytem neutralnym 5*5-8powt - na wyciag gorny zaczepiam taka raczke i siedzac zamiast sciagac drazek do karku , przycoagam ta raczke do klaty tak?
TAK, TAKA SAMA "KIEROWNICA" JAK W WIOSLOWANIACH SIEDZAC CZESTO SIE SPOTYKA...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3342
Mamtakie pytanie??? Wyciskam 107 kg. czyli wyszstko sobie obliczyłem tak jak podałes.Czyli 97kg w ostatniej serii mam zrobic, ****a teog sie tak nieda zrobic jak napisałeś sił juz niema , a mam jeszcze jedno pytanie czy mozna pomagac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie robie ten trening;]jeszcze 3 zostaly powiem wam jak siła skoczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
matussz: ja napsialem wedlug mojego ciezaru, jak wyciskasz 107, to wydaje mi sie za na 90 powinienes konczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
no a ja mam problem, bo nie robie skosu w dół ze względu na moje nadciśnienie tętnicze, i co teraz ?? Czym to zastąpić ...

Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3342
Dobra jeżeli 10 kilo mniej od rekordu to wychodzi inaczej czyli dlaczego 90kg?? Możesz wytłumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
bo to nie jest na procenty, masz wyciskac 85 czy tam 87% maxa, czyli w Twoim przypadku 92kilo czyli 90
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium