SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
FU ale czytaj uwaznie, ja tez mam normalny trening, co prawda nie robie 20 powtorzen ale dopoki wszytsko idzie jak nalezy trening mam normlany, a ten trening ktory opisalem stosuje sie wtedy gdy sie zatrzymasz na jakims ciezarze i poprostu nie chce dalej isc. czyli jak mzowisz ze za tydzien dolozysz 2 kilo i dalej bedzie roslo to super, ja niesttey nie mam tak zawsze wiec gdy nie moge dolozyc koleljnych 2 kilo to wtedy wale ten trening od pazdzienrika na nim bede jechal i sam jestem ciekaw bo we wtorek wyszlo miz e bede robil bic i tric a nigdy tak nie laczylem i jestem ciekaw co z tego wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Wyprubuję trening bo od roku stoi mi siła na klacie ;) pocieszeniem jest tylko to ze rośnie suka

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Mi tam wszystko jedno ile bede wyciskal, ile bral na biceps itd, ja chce dobrze wygladac, a wiadomo ze wraz z sila idzie masa dlatego przbeijam sie przez wieksze ciezary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1463
super, podoba mie się, wypróbuję napewno ;)

Nigdy nie przestane ćwiczyć, choćby nie wiem co.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Jak ktos wyprobuje to niech odswiezy temat i podzieli sie wynikami i napisze ile wyciskal przed i po treningu, nawet jesli wyniki silowe go nie interesuja to innym moze sie przydac

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-09-24 22:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
I co skończył ktoś jeszcze ten trening ??

I czy mogę zastąpić czymś wyciskanie głowa w dół ?? Nie posiadam tak regulowanej ławki :(

Zmieniony przez - reset2004 w dniu 2006-11-25 12:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wydjae mi sie ze wyciskanie w dol musi byc bo na tym polega caly system. Ja mam u siebie na silowni skos w dol ktory jest prawie jak plaska ale dobre i to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
nic nadzyczajnego tu nie widze

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
kurcze bo ja nie mam sokosu w dół i będzie ciężko .
btw. jeśli wyciskam 100 kg to mógłbyś mi podać rozkład ciężarów ? bo tu chodzi o %CM ?? czy tylko kilogramy dodawać tak jak ty . Proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
trzbea robic tak zbeys konczyl ostatnia serie z ciezarem 10-15kg mniejszym niz wycisaksz na amxa, wiec ciezary dobierz sam i zasugeruj sie tym ile razy podniesiesz zebys dal rade wsyztsko wykonac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium