SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22385
jw

wole wyglądać na kogoś kto wyciska 120 kg niż wyciskać te 120 i wygładać na takigo co wyciska 80 kg.
Sog :) za art

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
aha no i jak to polaczyc z treningiem innych partii??

czy moge cwiczyc na mase i zastosowac ten trening??

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
??????

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
czytaj uwaznie to bedziesz wiedzial
na mase tez moze byc imo ale diete dopasuj

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
ponczek wszystko jest napisane Ten trening mozna tylko robic bez zadnych innych partii. Poczytaj a nie zadajesz glupie pytania...

SoG dla autora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wiec juz odpowiadam. Ja sam cwicze na mase i robie ten trening. tylko to nie jest staly trening tylko cykliczny. mozna go robic np w przerwie miedzy braniem kreatyny. skonczyles kreatyne, wiec masz 4 tyg przerwy, mzoesz walnac ten trening przez 2 tyg np itd.
Don Garcia: ja tez mam w dupie wyniki silowe jednak po tym treningu klata tak puchnie jak po cyklu na nitro zalezy mi tylko na dobrym wygladzie. nie wiem jak mozna polaczyc ten trening z innymi partiami bo nie wiem kto ile razy dana partie robie w tygodniu ja np robie:
Pon: klatka
Wt: biceps triceps
Sroda: plecy barki
Czw. klatka
Pt. biceps triceps
Taki trening robie tylko wtedy gdy mam ten trening na klate, wiec przez 2 tyg a normlanie robie:
Pon. klata bic
Wt. plecy tric
Sr. Barki Nogi
Czw. Klata bic
Pt. plecy tric.

I nie obchodzi mnie ze ktos mowi ze trening na mase to taki w ktorym jedna partie cwiczymy raz w tygodniu bo dla kazdego to indywidualna sprawa, tak samo serie, liczba powtoren i ciezary, nie ma stalej zasady


Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-09-24 18:24:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
a co drugiego pytania to na bary cos takiego tez przejdzie??
i jak by to mialo wygladac??

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie mam najmniejszego pojecia. ten trening nie jest mojego autorstwa, wiem jedynie ze zalozeniem tego treningu jest maksymalne zmeczenie miesni i nie podnoszenie przez 2 tyg maksymalnego ciezaru, oraz to ze podczas tego treningu podnosimy kilka ladnych ton ciezaru, a robiac zwykly trening podnosimy duzo mniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
lap soga za checi
choc ja mam na to wy***ane
w sensie - co za roznica ile biore ciezaru
dzisiaj zrobilem 5 serii rozpietek po 20 powtorzen a pozniej wyciskalem po 15-20x jakies hantle w okolicach 20-25kg (nie chcialo mi sie liczyc ile tam jest dokladnie)
malo ? pewnie, ze malo ale co z tego skoro miesnie rosna , wystarczy ze za tydzien dodam po 2kg do kazdego hantla i dalej beda rosly, i tak w kolko

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium