SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Co powiecie na np :
Klata+Przedramka
Barki+Bic+Nogi
Plecy+Tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Obawiam sie ze ten plan wymaga klaty 2 razy w tygodniu, ale ja bym jednak raz robil, bo strasznie ciezki jest... choc zalezy dla kogo....

Klata na 2 razy;

PON: KLATA
WT: plecy(hard), biceps(light)
SR: bary, triceps
CZW; biceps(hard), plecy(light)
PT: KLATA
SO; nogi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wodyn:roiblem plan z bic + tric tylko dlatego ze mie rece odstawaly od reszty ciala i robilem to jako priorytet i bardzo za***iscie szlo od jutra tj. poniedzialku jade plan

Pon klata, bic
Wt plecy tric
Sr barki nogi
Czw klata bic
Pt plecy tric

a od poczatku roku Twoj plan z podwojnej samowolki zakressowej, a pozniej grupe III planu michaila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Moglo isc zayebiscie ale i tak bylo nieoptymalnie.


Pon klata, bic -OK
Wt plecy tric -BICEPS NIEZREGENEROWANY A ROBISZ PLECY, TRICEPS PRACOWAL PRZY KLACIE A JUZ GO CHCESZ TRENOWAC..
Sr barki nogi - NOGI PO PLECACH=SAMOBOJSTWO; CO NA TO KREGOSLUP?? BARY NA DRUGI DZIEN PO TRICEPSIE??
Czw klata bic- KLATA DZIEN PO BARACH-ZLE!, BIC MIAL TYLKO DZIEN PRZERWY OD PLECOW...
Pt plecy tric - JAK WE WTOREK.

JESZCZE JAKIES UKLADY?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
To jak mam robic wedlug Ciebie 5 dniowy plan zeby 2 razy w tygodniu byla klata plecy biceps i triceps?? a barki i nogi raz? nie robie trica w dzien klaty bo nie wykorzystuje w pelni jego mozliwosci i jest on "bardziej zywy" nastepnego dnia po klacia niz gdybym mial go robic od razu po klacie. czy sie myle?

Pozatym co maja wspolnego nogi z plecami?? ja na nogi wykonuje tylko cwcizenia na maszynach suwnicach, zadnych stojacaych, nie robie martwego ciagu na plecy, ani przysiadow ze sztanga na nogi bo mam krzywy kregoslup i nie chce tego poglebic.

Jak wedlug Ciebie powinien wygladac typowy plan 4 albo najlepiej 5 dniowy?

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-12-03 23:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Napisalem co jest zle, a ze nie robisz ciagow i siadow to jeszcze gorzej. Nie poglebisz wad postawy wzmacniajac miesnie trzymajace kregoslup, ale:
-kiedys sie szaarpniesz cos podnesc i silne nogi beda za silne dla plecow <trask>
-jesli rozbudujesz swa sylwetke do duuuzych rozmiarow to waga gornej czesci ciala stale dzialajac na slaby kregoslup istotnie poglebi wady postawy.
-cwiczenia na bary i bicepsy wymagaja silnych plecow... ale nie dadza silnych plecow.

-triceps dobrze rosnie po klacie , nawet jak nie ma w nim duzo sily po klacie to znaczy ze juz polowa jego treningu zrobiona, teraz tylko dopompowac. Poza tym jest mocno rozgrzany po tr klatki. Na drugi dzien masz sporo mikrouszkodzen. Jesli sie skumuluja po kilku latach treningu to zerwie sie triceps i bedzie spory problem...


Nie da sie ulozyc planu pod nierealne zalozenia.
2 razy w tyg to nie problem. Problemem sa sprzecznosci pomiedzy wymaganiami a mozliwosciami.


Uwaga ogolna; wyciskasz ok 80kg, wiec zdaje Ci sie ze niektore rzeczy o ktorych pisze cie nie dotycza... ale na wyzszym poziomie sa bardzo wazne.
Zeby na ten wyzszy poziom wejsc nie wolno Ci lamac jego regul..

Pozdr.


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-04 00:27:51

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 512
hmmm.. kiedys wyprobóje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 915
a jesli nie mam dolnej lawki to czym moge to zastapic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wodyn czyli trening:

Klata tric
Plecy Bic
Barki Nogi
Klata Tric
Plecy Bic

nie lamie zadnej z Twoich zasad? nie ma bicepsu dzien po plecach ani trica dzien po klacie. nie ma barkow po tricepsie... moze tak byc??

edit: mam lordoze ledzwiowa, czyli wklesy dol plecow i jakby wystajacy brzuch.*****owo to wygadla strasznie. wiec jelsi zaczne robic martwe ciagi, trenowac brzuch i prostowniki grzbietu to bedzie lepiej? nie poglebie tego

tak btw wzrost 179 waga 66 na klate 85x2

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-12-04 16:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 915
jak dlugie stosowac przerwy miedzy seriami? i ile dni przerwy pomiedzy 1 a 2 treningiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium