SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dee-Jay i WODYN.
Mam do was pytanie.
Czy jeśli robiłem trening w niedziele, i w środę.
To moge dziś zrobić 3 trening czy czekac do jutra czyli niedzieli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podpowie ktoś???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
dzisiaj skonczylem ten trening i chcialem podzielic sie wrarzeniami

powiem tak nieby do rekordu powinienem podejsc w poniedzialek ale juz nie moglem wytrzymac musialem udowodnic kumplowi ze dam rade pcis 100

wiec tak po 3 treningach (bo rekord walilem przed 4) udalo mi dolozyc sie 4 kg)
w poniedzialek jeszcze raz przystapie do rekordu ale powiem ze ta 100 to poszla tak lajtowo wiec mysle ze moglem dolozyc wiecej

wg mnie to dobry trening na poprawienie wycisku i polecam!!!

jakies 2 tyg temu wyciskalem z bieda 96 dzisiaj niedosc ze wycisnolem 100 to to 96 wycislem 4 razy

moze 4 kg to nie jest duzo ale napewno powprawila mi sie sila przy wyciskaniu w seriach bo ciezarem ktorym robilem przed tym treningiem na 1 cwiczenie robilem juz chyba 27 seriie czyli na zemeczonej klacie wiec duzo poszlo


jeszcze raz polecam trening!!!

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro ja sie sprawdzam :P
Rekord mam 64 kg:P
Próbuje podejść do 70;]
Jak mi się uda to Dee-Jay masz soga:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
ja tez zaczelem ten trening w niedziele mam 2 trening tylko z glowa w dól mam male problemy gdyz niedaje rade tym ciezarem niewiem moze za duzy skos ustawiam ?? czy to moze byc ot tego . a trening trzeba przyznac daje w kosc jestem 2 dni po treningu i jeszcze czuje zakwasy jak skoncze powiem o ile sie poprawilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
a i mam pytanie czy mogerobic ten trening 4 tyg po 2 tyg sprawdzam rekord i podstawiem pot niego kg i znowu 2 tyg czy to niema sensu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klata ani drgneła :) trening z dupy
Powiem więcej nawet troche się pogorszylo:)

Nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
kamil a moze zle to cwiczyles????

hehe ciekawe ze ci co cwiczyli maja chocby maly postep a ty ani troche i nawet jest gorzej


bochen zrob 2 tyg a potne np 4 normalnie i znowu 2 tego treningu bo mysle ze inaczej to nie ma sensu ale zawsze mozna sprobowac

Zmieniony przez - _p0nczek_ w dniu 2006-12-23 17:11:42

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie dziwne!!! Myślałem , że chociaż z 3 kg przyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
ok zrobie i powiem co i jak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium