SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Wtdaje mi sie ze to bardzo dobry trening na poprawe sily. Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
prezes Ci ludzie poprostu nie maja nog. Trener ma sztuczna jedna a druga taka jakas dziwna, a ten koles taki co cisnie 212 ma nogi 12 latka ktore waza moze 10kg, a tulow jak pudzian

WODYN: jak bede w Koszalinie na dniach to wezme procentowo, bo ja na silowni mowilem ze cisne np 70 , to on mowi zebym konczyl serie na 60, jak bedzie za ciezko to zmniejszyc liczbe powtorzen ajak za lekko to dodac w sumie nie podnosze duzych ciezarow wiec do tej pory ,mowil mi ze mam konczyc zawsze na 10kg mniejszym ogolnie trening bardzo dobry IMO

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
Wodyn Jak juz mam kompleksy to o coś innego ale nie o tym. Nie imponuje mi wyciskanie 200kg.

Poprostu post DJ zabrzmiał jak antreklama. Nie wysmiewam tu ani niepełnospranych ani nikogo innego. Moze jestes przewrazliwiony?
Zgodnie z twoim tokiem myslenia zazdroscisz mi czegos.

Pozdrawiam.

edit: Też mam z***aną noge i nie moge ćwiczyć nóg na siłowni więc tym bardziej bym nikogo nie ośmieszał.


DJ
Jeszcze mma pytanie odnosnie tego twojego treningu czy mozna go stosować np miesiąc i ile trzeba miec stazu minimum?

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2006-11-30 20:28:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
nie wiem czy dluzsze stosowanie nie spowoduje przetrenowania... a co do stazu to nie mam pojecia w kazdym razie ten trening jest dobry jak CI utknela sila np na 80kg na klate. a jak zaczynasz chodzic to raczej sila rosnie bez problemu wiec domyslam sie ze jakis ztaz wymagany jest... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
DO WODYN
Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź na temat robienia siły.
Jeśli możesz to podaj nr gg,chętnie bym porozmawiał.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2252
Dee-Jay ile czasu zajmuje zrobienie tego treningu? zainteresowalem sie nim bo nigdy jaklos specjalnie nie mialem sily na wycisniecie (teraz wycisne jakies 100kg) w styczniu beda u mnie w szkole zawody w wyciskaniu i chcialbym na nich wycisnac ze 105 moze 110 kg teraz koncze kreatyne a w polowie grudnia bym sobie ten trening zrobil z nadzieje ze pomoze:)

Zmieniony przez - mcmirek w dniu 2006-11-30 21:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
robisz klate 2 razy w tyg , czyli 4 trenigni czyli 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Prezes:
Wiec wg Twojego toku myslenia moj tok myslenia implikuje u mnie zazdrosc ze Ty komus zazdroscisz sily?
Nieprawdopodobne... tok myslenia czy "riposta prosta"?

Najgorsze kompleksy sa nieuswiadomione.
Owszem zazdroszcze kazdemu wiekszemu i silniejszemu ode mnie.
Ale nie jest to chorobliwe, juz nie!

Ale zebymm zazdroscil domniemanej zazdrosci czy kompleksow?
To czego zazdroszcze jeszt przeciwienstwem...

I bez urazy, ale przemysl sobie podejscie do innych.
Wiem ze to boli i wiem ze to trudne...
Jak nie przemyslisz to trudno, ja zajme sie soba samym...

I nie przejmuj sie co mowie, prawda jest wzgledna...


Pakoo: Zapisalem Twoj gg, odezwe sie wkrotce...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
Zazdroscisz czegoś. Słowem nie pisałem czego. Po co się wdawać w takie głupie dyskusje. Sam zacząłeś z jakimiś wyimaginowymi kompleksami nie znając mnie zupelnie.


Smiem twierdzić że jestes przewraźliwiony, gdyż uważasz ze moje rozbawienie bylo spowodowane zazdrość lub nieszanowaniem czyjegoś inwalidztwa. Ja natomiast śmiałem zwyczajnie z wypowiedzi DJ. Niejednoznacznie traktowała ona o tym że trening moze spowodować uszczerbek na zdrowiu.

Ten post jest nie na temat i pewnie go skasujesz. Jednak chcialem odpowiedziec na twoj bezpodstawny atak. Dzięki. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Pozdrawiam... i zycze 250kg na klate...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-30 22:51:00

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium