SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - Stoisz W Miejscu?? Wejdz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
ok ... z rozkładem ciężaru poradze sobie ...ale jednak może da się czymś zastąpić skos w dół ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
To nie ja ukladalem ten trening, takze nie powiem CI czy mozna zastapic, aczkolwiek wydaje mi sie ze nie, bo caly patent polega na tym ze najpeirw meczysz gore, potem dol, a na koniec robisz plaska , od ktorej zazwyczj zaczynasz robic normalny trneing. jak podnosisz juz ostatnia (33 czy tam 35 ) serie ciezarem 10-15kg mniejszym niz Twoj max to nie masz sil i umierassz, po 4 takich trneingach wpadasz na silke, rozgrzewasz sie jakims tam ciezarem djamy na to 50kg i walisz maxa xwiekszonego o np 5-7,5kg i idzie jak po masle to jest traning ktory przygotowuje wyciskaczy do zawodow, i caly sek polea na tym zeby katowac klate ale nie cisnac maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprobuje zobacze co z tego bedzie...a jak dlugo trzeba go robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
przeciez pisze 2tyg. (czyli 4 razy)
a skos w góre robić na 45stopni czy 30stopni ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
ok dzięki , myślę że sobie jakoś poradzę .... może podłoże coś wysokiego pod dupę tak żebym był na skos w dół :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
ponowie pytanie : skos w góre w tym treningu robic na 30stopni czy 45stopni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
Hmm. Z tego co wiem, to wyciskanie z głową w dól to jest na odcinanie cycków od brzucha wiec jak ktoś wyciska 70kg to raczej niema super masy, zeby to robić.
Lepiej na tym etapie zrobić wiecej serii na prostej, skośnej czy też rozpiętek.


Pozatym jak dla mnie to najłatwiej robić przeskok dochodząc na danym cieżaże do 4 serii po 12-14 powtórzen. Później zwiększamy ciężar do stanu ze mozemy wykonać 4 serie po 10 powtórzeń. Jak dojdziemy do 12-14 to znowu zwikeszamy cięzar. Dla mnie to najszybsza droga do zwiększania wyciskanego ciężaru. Jednak na kazdego działa coś innego.

np poniedziałek 4 serie po 12 powt 57 kg
czwartek 2 serie po 12-14 powt 57 kg i 2 serie po 10 powt 61 kg
nastepny pon 2 serie po 10 powt 61 kg i 2 serie po 12 powt 61 kg
nastepny czwartek 4 serie po 12 powt 61 kg

Tyle ze niewiem czy was satysfakcjonuje te 4 kg na 2 tygodnie.
Na rok to jest 52 tygodnie x 2kg = 104 kg

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2006-11-30 12:25:52

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2006-11-30 12:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
WSZYSTKO DZIALA JAKOS TAM NA WSZYSTKICH...
a najlepsze sposoby zwiekszana sily to jeszcze poznasz, ale masz 3 i pol miesiaca starzu, po co ja sie odzywam ... 104kg w 2 tygodnie??? Moze u poczatkujacego w przysiadzie lub ciagu, ale nie w klacie!

A plan jest dosc ryzykowny.
Wyciskanie glowa w dol jest tu motorem sily, a nie jakims podcinaniem klaty...

Poza tym co innego miec zastoj na 70kg i miec staz 3 miesiace, a co innego miec zastoj na 140kg i miec za soba 6-8 lat treningow..

Oczywiscie trening zadziala chocby na zasadzie cyklicznosci...
Ale czym jestescie bardziej zaawansowani tym wiecej przerw w treningach potrzebujecie.

No i nie wierze w pie*dolenie ze komus sila zwisa, kiedy robi trening na sile..

Ktos tu napisal ze woli wygladac na wyciskjacego 120 i wyciskac 120 niz tyle ciskac a wygladac na wynik 80kg.
To ze woli to nic. To ze sugeruje ze to od takich treningow to nominacja do bana za przekrecanie faktow... Temat na dyskusje z dopytywaniem o szczegoly..

No i w sumie moge dac soga...



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-30 12:46:38

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
104kg w 2 tygodnie???

52 tygodnie.
Mówie teoretycznie. Wiadomo żę przy wiekszych ciezarach dokłada się mniej.

Jednak 4 kg na 2 tygodnie to nie mało.

Ja mialem pewien zastuj i dzieki takiemu treningowi go przeszedlem.
Mała ilość powtórzeń w style 6-8 mi nic nie dawała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

Jaki najlepszy z pośród tysiąca ???

WHEY premium