SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejdz i Doradz Please:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
hej mam 17 lat waze 80 kg cwicze juz prawie miesica kupilem sobie krete z olimpa i mam zamiar jescze cos do tego dokupic niech ktos podpowie::) i potrzebuje ze by mi ktos rozpisal dobry TRENING 6 razy w tygodniu bede bardzo wdzieczny:") chce cwiczyc codzien kiedys tak cwiczylem i efekty przyszły zaraz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Zacznij od treningu ogólnorozwojowego https://www.sfd.pl/temat18564/
Na tym poziomie zaawansowania stosowanie supli to po prostu kasa wydana w błoto bo na początku przygody z kulturystyką masz równie szybkie efekty. Zainwestuj w diete bo to podstawa.

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2006-01-19 12:40:17

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
j/w
Andrzey dobrze prawi

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Wydaje mi sie ,ze kupowanie kreatyny na starcie rozpoczecia przygody z kulturystyką to strata zdrowia i kasy.Przeciez najwieksze przyrosty i efekty masz wlasnie na rozpoczeciu trenowania i to bez zadnej suplementacji.Lepiej uloz sobie dobre diete i po prostu trenuj,pozdr

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zawcześnie odzywki kupiles na samym początku wszystko zrobisz lepiej niz na odzywkach . O odzywach pomysl dopiero za rok ) Ja tak zaczynałem . I dietka najważniejsza tak jak juz pisał andrzey )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
DUDA dlaczego odżywki można brać po roku? (Czy źle zrozumiałem twoją wypowiedź?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
DUDA, mylisz odżywki z suplementami

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
nie nietrzeba brac po roku tylko napisalem bo ja zaczolem po roku ) ale niemowie ze odzywy trzeba po roku czasu brać )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
koksx

Jak chcesz ćwiczyć codziennie, to ćwicz 3x w tygodniu (ACT jak już ktoś napisał wyżej). Potem split 3-4x w tygodniu. A jak zmądrzejesz to wróć i podziękuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33000
j/w tomot trafiłeś w sedno sprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi Sław i Ich Treningi Polecam !!!

Następny temat

trening na środe

WHEY premium