SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3654
Dodam jeszcze może się komuś przyda, że poprzednio jak badałem ferrytyne miałem 116 to było jakieś 2 miesiące temu. Odstawiłem witaminę C od jakichś 2 tygodni, witaminy z grupy B biorę co dwa dni w miejsce codziennej dawki i tak jak wspomniałem IP6 1500 mg, Nattokinaza 400 mg, piję też z rana MSM podobno krew rozrzedza. A i jeszcze kurkumina z piperyną (600 mg kurkuminy). AAKG z cytruliną też leci. Dorzuciłem jeszcze traganek. Jak dzisiaj oddawałem krew do badania to bardzo ładnie leciała. Dzisiaj ferrytyna 78.33 ng/ml więc już trochę zbiło po tym miesiącu. Żelazo miałem 133 równy miesiąc temu, a dzisiaj 114. Leci tygodniowo testosteron 500 mg, NPP 233 mg, Masteron 280 mg. Wspomnę jeszcze, że 10 mg dziennie izoteku aby nie wysyfiło jakoś mega. Co do izoteku to co ciekawe znalazłem kilka informacji, że może obniżać hematokryt.Oprócz tego w suplementacji 10 tys jednostek witaminy D +K2MK7 i witamina E oraz kreatyna po treningu. Jak widać sporo tego. Dam znać za 2 tygodnie jak wyniki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
aDeK1
e-lite
Od kiedy pamietam zawsze miałem morfo na czerwono , wiec u mnie genetyka


I nie martwi cię to ? Robisz coś w tym kierunku ? Wybacz jeśli pisałeś coś w tym dziale ale nie kojarzę po nicku.


Robię . Igła w żyłę i spust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3654
Co ciekawe okazało się, że błędem mogło być ostatnie dodanie NAC do suplementacji więc odstawiam: NAC triggers the production of red blood cells and increases the respiratory drive. When the body senses low oxygen it signals the kidneys to make more red blood cells. In studies NAC was shown to significantly increase hematocrit and hemoglobin by 9% in 8 days.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukaszz_86
.Oprócz tego w suplementacji 10 tys jednostek witaminy D +K2MK7


K2 odpuściłem jak o niej poczytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
e-lite
aDeK1
e-lite
Od kiedy pamietam zawsze miałem morfo na czerwono , wiec u mnie genetyka


I nie martwi cię to ? Robisz coś w tym kierunku ? Wybacz jeśli pisałeś coś w tym dziale ale nie kojarzę po nicku.


Robię . Igła w żyłę i spust


No fajnie ale ile upuścisz? Nawet jakbyś miał strzykawe 10 ml? To mało upuścisz możesz ściągnąć i znowu wbić ale rozwalisz tą żyłę. Chyba, że masz ten sączek jakiś czy jakąś butelke i ci leci….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Litwin123
e-lite
aDeK1
e-lite
Od kiedy pamietam zawsze miałem morfo na czerwono , wiec u mnie genetyka


I nie martwi cię to ? Robisz coś w tym kierunku ? Wybacz jeśli pisałeś coś w tym dziale ale nie kojarzę po nicku.


Robię . Igła w żyłę i spust


No fajnie ale ile upuścisz? Nawet jakbyś miał strzykawe 10 ml? To mało upuścisz możesz ściągnąć i znowu wbić ale rozwalisz tą żyłę. Chyba, że masz ten sączek jakiś czy jakąś butelke i ci leci….


Wbijasz gruby wenflon i leci jak woda z kranu nikt tutaj nie robi upustów strzykawkami. Są chłopaki co też wbijają gruba igłę 1.8 i też leci ale dla mnie o niebo lepsze rozwiązanie to wenflon po czym od razu wpinasz kroowke z wlewem, cały zabieg 10-15min.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 31 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 453
U mnie hematokryt na śmiesznych dawkach bolda i testa kręcił się w okolicy 55-56, aktualnie na grubszej bombie gdzie leci test, npp i bold mój hematokryt wynosi 50-51. U mnie pomogło zwiększenie ilości wody, ale serio.. picie 5-6 litrów dziennie. Zaraz będzie rok odkąd dbam o wodę mój hematokryt się polepszył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Myśle ze u każdego w tym temacie woda to już podstawa i większość wrzuconych tu wyników jest po dobrym nawodnieniu. Jeśli na połączeniu test, npp i bold masz hematokryt 50/51 to chłopaku nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę haha. Pozdro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Panowie więc tak, bujałem się przez 1,5 roku z hct 53,5-55 na śmiesznych dawkach 100-150 mg / week. Nic nie pomagało żadne grejfruty, ip6 itp. Dodam że estro miałem zawsze ponad widełki. Odkąd dorzuciłem kurkuminę i ari 1/4 e3d hct mam stale na poziomie 49,5. Wcześniej mogłem tylko o tym pomarzyć. Dodam że od ponad miesiąca lece na 150mg testa na week. Standardowo już bym miał hct ok 54-55. Koniec łapania powietrza jak ryba wyrzucona na brzeg...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Pany jedno oddanie krwi honorowo może coś pomóc, czy szkoda zachodu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium