SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Wpływ ubitego żelaza kiedy przełoży się ja wyniki hemoglobiny itd? Książkowe 120 dni czyli tyle ile żyją czerwone krwinki czy w tym przypadku następuje to od razu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114172
Myślę,że jeśli dalej będziesz ubijał żelazo to krwinki będą lecieć cały czas w dół. Btw jest taki artykuł gdzie jest opisany przypadek 66 letniego lekarza,który właśnie przez suplementacje kurkuminą ponad 3g dziennie nabawił się anemi i pomimo brania suplementów żelaza parametry czerwonokrwinkowe cały czas spadały.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC6414192/?fbclid=IwAR0NmW5ZLoCzCGvnHvI_oVvkoTQohezK2MsETN2RgScJzgK2_atANWrWE2g



Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2022-01-26 14:49:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Tak czytałem o tym. Podobno kurkumina w skrajnych przypadkach potrafi zniwelować 90% wchłaniane żelaza. Na mnie chyba wszystko tak po prostu działa. Estro delikatnie ponad widełki trzyma mi 7.5 mg exemestane e3d przy 150 mg enana e3d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114172
Tak jeszcze dopytam,bierzesz ją w trakcie posiłku i rozbite na kilka razy dziennie czy na raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Biore jedna po pierwszym posiłku, a druga po kolacji. Tak btw nattokinaza ma jakiś wpływ na zelazo ? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji, a pamietam ze przewijał się tu temat nattokinazy z k2 która jeszcze podnosiła ten parametr
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114172
aDeK1
Biore jedna po pierwszym posiłku, a druga po kolacji. Tak btw nattokinaza ma jakiś wpływ na zelazo ? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji, a pamietam ze przewijał się tu temat nattokinazy z k2 która jeszcze podnosiła ten parametr

Nie mam pojęcia czy natto ma jakiś wpływ na żelazo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Może ktoś jeszcze się wypowie w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
aDeK1
Panowie ferrytyna 23 norma od 30 do 400.
Żelazo ubite do końca, a wiec teraz pytanie czy to bezpiecznie latać na tak niskim poziomie ? Może warto będzie zmniejszyć dawkę kurkuminy ? Sam nie wiem.


To co ja mam powiedzieć. Ferrytyna w tej samej normie, u mnie wynik 8 i żelazo w tej samej normie co Ty na poziomie 34.

Tez się zastanawiam kiedy tak konkretnie się to przełoży na poziom hemoglobiny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16257 Napisanych postów 18160 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196883
U mnie 9rzy samej nattokinazie żelazo rosło, po dodaniu ip6 spadło.
Dobre informacje z kurkumina, na pewno spróbuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Dodam jeszcze ze zbiło to zelazo mega szybko także uwaga żeby nie przesadzić. Dajcie znać jak będziecie mieli z tym jakieś doświadczenia. Jesli to tak uwalilo zelazo to ip6 zbędne
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

forma lato