SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
TRTforte
lukasz5119
Właśnie wróciłem od pielęgniarki, no i ja się poddałem, nie chciała mnie wypuścić żebym robił to sobie sam w domu, powiedziała że mi pomoże to zrobić, więc zabrała się do pracy no i krew wgl nie chciała lecieć, podobna sytuacja jak u TRTforte, nie wiem czy to przez stres + zimno ale po kilku próbach już powiedziałem że p******ę to bo już pokłuty jestem na wszystkie strony, tak że dla mnie przygoda z saa na tą chwilę się zakończyła, do tej pory poszły dwa upusty, na trzeci już nie mam siły wolę już wszystko odstawić i się odblokować, za dużo stresu i nerwów mnie to wszystko kosztuje, masakra jednym słowem. Trzeba trochę odpocząć od tego wszystkiego, ogarnąć stres i zdrowie przede wszystkim. Zdrówka Panowie, bo to najważniejsze!





Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-11-06 18:38:55

Mi nie leciała nigdy jak byłem 'nieprzygotowany'. Później jak ogarnąłem schemat to za każdym razem szło pięknie bez zająknięcia. Godzina przed sildenafil, do tego mała ilość benzo, i godzinę przed ubrany już w kurtkę, żeby się nagrzać. Różnica kolosalna.


Ale to jest aż dziwne się patrzy że wbija Ci ktoś igłę w żyłę i nic nie leci Dobrze że trafiłeś schematem który się dobrze sprawdza! U siebie w Pokoju jakoś powoli powoli ale to schodziło, chyba mniej stresu miałem jak to sam robiłem niż ktoś mi to miał zrobić ( strasznie nie lubię jak mi ma ktokolwiek inny niż ja wbić igłę ), nie mniej jednak na tą chwilę się poddałem, wchodzę na odblok bo jestem już za bardzo pokłuty, odpocznę trochę, ogarnę nerwy bo to u mnie teraz największy problem który niczemu nie sprzyja, chcę przywrócić ciśnienie do normy, bo zawsze byłem nisko ciśnieniowcem, wyregulować krew i może za jakiś rok pomyślę znowu o powrocie, tym razem już mądrzejszy o tą wiedzę, więc zacznie się od początku od konkretnej profilaktyki, a nie jak teraz człowiek zaczął coś robić jak już wyniki tak bardzo zj**ane.

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-11-07 14:20:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Powodzenia. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli. Dobrze wiem co czujesz. Miałem obie ręce podziurawione igłami 2mm i obolałe a dalej nic nie leciało. Porażka. Na szczęście udało sie to ogarnąć. Dam znać za 2 tyg jak wyniki wyglądają po ok 6 tygodniach od upustów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 202 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2616
Co tydzień robisz upust?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Chłop
Co tydzień robisz upust?


Już nie robię. I mam nadzieję że tak zostanie na długo. Ale w momencie kiedy była decyzja hematologa żeby upusty robić to miałem zrobione 4 upusty po 500ml w ciągu 4 tygodni. Więc co tydzień jeden.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 202 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2616
A jakie miałeś wtedy morfo i żelazo? Ja właśnie teraz się przymierzam zrobić 2 upusty po tygodniu i obserwować morfologię



Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-11-07 17:24:13

Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-11-07 17:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Zrobiłem 3 po tygodniu i po kilku dniach miałem znowu powyżej normy. Nie ma reguły , tutaj chyba dużo zależy od predyspozycji organizmy . Teraz leci tylko hgh plus hcg i zaczyna znowu się normować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Chłop
A jakie miałeś wtedy morfo i żelazo? Ja właśnie teraz się przymierzam zrobić 2 upusty po tygodniu i obserwować morfologię




Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-11-07 17:24:13

Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-11-07 17:24:42


Hematokryt z 60 na 48.
Żelazo z ponad normy w środek normy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
e-lite
Zrobiłem 3 po tygodniu i po kilku dniach miałem znowu powyżej normy. Nie ma reguły , tutaj chyba dużo zależy od predyspozycji organizmy . Teraz leci tylko hgh plus hcg i zaczyna znowu się normować


Rozumiem 3 upusty, każdy w odstępie tygodniowym? Co wtedy i w jakiej dawce leciało z towaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 202 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2616
Sprawdzał ktoś z was na sobie korelację suplementacji witaminy D na hematokryt? Wpadłem na pomysł by na jakiś czas odstawić witaminę d która suplementuje już pewnie kilka lat z krótkimi przerwami. Zobaczymy czy odsawienie witaminy D zmniejszy parametry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11605
Chłop
Sprawdzał ktoś z was na sobie korelację suplementacji witaminy D na hematokryt? Wpadłem na pomysł by na jakiś czas odstawić witaminę d która suplementuje już pewnie kilka lat z krótkimi przerwami. Zobaczymy czy odsawienie witaminy D zmniejszy parametry


Nie ma widocznego wpływu.
Mialem duży niedobór, poziom około 10 ng/dl.

Leci enan 150mg tygodniowo. Hematokryt 45-46.

Po suplementacji zbadałem na tym samym badaniu poziom Wit D3.
Wynik duży 180 ng/dl.

Naturalnie hematokryt u mnie był 43-45. Na enanie ale bez suplementacji D3K2 poziom hematokrytu taki sam jak z suplementacją.
Także u mnie bez żadnego wpływu.


Zmieniony przez - zimowy w dniu 2021-11-09 17:58:54
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

forma lato