SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
Nie musisz z nikotyny bo nie ona za to odpowiada tylko tlenek węgla który wydziela się i jest wchłaniany podczas palenia zwykłego peta. W epapierosie juz ten efekt nie występuje, nie ma tlenku węgla bo nie ma tam procesu spalania, epapieros to inhalator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22714
MANIEK 80
Słuchałem właśnie najbardziej ogarniętego człowieka w Polsce Piechos. I mowil że hemoglobine obniżać ibuprofenem. No k***a kto wogole oglada I placi mu za porady. To jest chyba najwiekszy d****


Niewiem ktj słucha takiego kogoś kto wygląda jak g****
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
"TLENEK WĘGLA (czad) ma bardzo duże powinowactwo do hemoglobiny, czyli czerwonego barwnika zawartego w krwinkach czerwonych. Jego rolą jest transport tlenu do tkanek. Czad łączy się z hemoglobiną tworząc karboksyhemoglobinę. Tym samym u intensywnych palaczy wyłącza około 15% hemoglobiny z przenoszenia tlenu do tkanek. Dodatkowo uszkadza śródbłonek czyli wewnętrzną warstwę komórek ściany naczynia. Sprzyja to powstawaniu blaszki miażdżycowej. U osób niepalących około 1% hemoglobiny występuje w postaci karboksyhemoglobiny, u osób umiarkowanie palących około 5%, a u intensywnych palaczy około 15%."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1277
ppmiszak
Panowie ważna sprawa czy Ci którzy mają problemy z hgb/hct na niskich dawkach testo - podpalacie pety?


Palimy. Jak nie paliliśmy wyniki hgb były poniżej górnej granicy hct powyżej. Jak było jarane to hgb 1-2 powyzej granicy hct 3-4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
wrzuce swoje wyniki jakby kogos interesowalo %) 11 miechow od wbicia ostaniego strzala testa, odblok skonczony na poczatku roku

Erytrocyty 5,3 mln/µl norma: 4,63 - 6,08

Hemoglobina 16,8 g/dl norma: 13,7 - 17,5

Hematokryt 48 % norma: 40,1 - 51

D-dimer 0,32 µg/ml norma: 0 - 0,5


sam nie wiem czy to dobrze, czy zle %) patrzac na off chyba dobrze, ale patrzac z perspektywy ze chcialbym wejsc niedlugo na delikatne dawki testa to raczej srednio, bo pewnie szybko wskoczy ponad norme.

czekam jeszcze na wyniki testa, estro, fsh, lh
ale libido prawie jak na bombie, wiec tragedii chyba nie bedzie %)



Zmieniony przez - highpriest w dniu 2021-08-12 18:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Już nie świruj bo wyniki piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Hematokryt z 54 na 47 bez upustów. IP6, coś podjadałem grejpfruta i turbo TRT od maja takie na poziomie 1500. Także da się
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114044
Jak długo Ip6 lecisz i w jakich dawkach? Ip6 z Jarrow?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
drugie opakowanie kończę, z Jarrowa 3 tabletki dziennie ale dużo opuszczałem czy na wakacjach byłem to nie brałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Headspace
Hematokryt z 54 na 47 bez upustów. IP6, coś podjadałem grejpfruta i turbo TRT od maja takie na poziomie 1500. Także da się


Jaka dawka testa leci? Jak często iniekcje? Zbijasz estro?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium